Prestiżowe przedszkole w Krakowie

Prestiżowe przedszkole w Krakowie

W jaki sposób oceniacie aktualnie jakość przedszkola? Interesują mnie wyłącznie prywatne placówki z dość bogatą ofertą edukacyjną w Krakowie. Jeżeli są tutaj rodzice to dajcie znać, gdzie chodzą wasze pociechy.

syrena88

Posty: 3

 
Porównaj plany dnia w każdym przedszkolu i koniecznie zobacz, w jak dużych grupach przebywa dziecko. Optymalnie to 12 – 15 osób.

Oct714

Posty: 15

 
Córkę wysłaliśmy do krakowskiego Fair Play. Polecam, bo niezła kadra, nigdy nie zdarzyły się żadne problemy z zachowaniem dziecka. Córka zadowolona. Ma sporo koleżanek. Do przedszkola wychodzi chętnie. Z punktu widzenia rodzica też optymalnie, bo można wszystkie wydarzenia monitorować i ewentualnie skorzystać z zajęć dodatkowych. Według mnie przedszkole wspiera odkrywanie talentów dziecka.

Olekk

Posty: 3

 
Przedszkole moim zdaniem powinno organizować zajęcia dodatkowe tak, żeby rodzic nie musiał później specjalnie dowozić dziecka.

Julian

Posty: 3

 
Jak zapisywałam syna to zrobiłam listę wszystkich przedszkoli, a później rozmawiałam po prostu z rodzicami, których dzieci chodzą do placówki.

skupicccc24

Posty: 36

 
Zainteresuj się dniami otwartymi w przedszkolach i zajęciami adaptacyjnymi. Dzięki temu lepiej poznasz kadrę i ocenisz już na miejscu jakość placówki.

wigry00

Posty: 3

 
Przygotuj się w prywatnym przedszkolu na dodatkowe opłaty na wyżywienie i specjalistyczne zajęcia dodatkowe.

dawid123

Posty: 5

 
Z perspektywy rodzica to najlepiej wysyłać dziecko możliwie najbliżej miejsca zamieszkania do przedszkola, bo mniej stresu, a w razie, jak coś się stanie to z odbiorem malucha nie ma problemu.

audi80

Posty: 4