dobra restauracja zakopane

dobra restauracja zakopane

Jak oceniacie jakość restauracji w Zakopanem? Gdzie najczęściej jecie?

beata77

Posty: 1

 
Tylko uważaj, żeby do restauracji w Zakopanem nie wnosić własnych napojów, czy jedzenia, bo bardzo często można za coś takiego dopłacić.

q_wer

Posty: 7

 
Kilka restauracji w Zakopanem przeszło kuchenne rewolucje, więc warto zajrzeć do lokali w tym stylu i przetestować jakość.

alibali

Posty: 4

 
Danie dnia umożliwia według mnie najszybszą ocenę jakości restauracji, szczególnie w miejscowościach turystycznych.

Pamooko

Posty: 25

 
Bierz w Zakopanem zawsze gotówkę ze sobą, bo jednak nie wszędzie można płacić kartą jeszcze. Unikniesz nieprzyjemności z rozliczeniami.

Czarek

Posty: 2

 
Zawsze, jak wchodzisz do restauracji w Zakopanem to warto zapytać po prostu, co jest maksymalnie świeże i najpopularniejsze. Z takim podejściem nie stracisz czasu.

kry7

Posty: 13

 
Zawsze sprawdzam polecenia miejscowych odnośnie restauracji. W Zakopanem spróbuj koniecznie kwaśnicy na żeberkach. Lokalny rarytas ;)

Nixel92

Posty: 14

 
Kilka większych spotkań biznesowych organizowałem w lokalu Witkiewiczówka na Krupówkach. Szef kuchni moim zdaniem bardzo zdolny i przy dużym obciążeniu sobie radzą. Według mnie najlepiej iść, albo zaraz po otwarciu, albo wieczorem, bo wtedy nie ma, aż tak dużych tłumów. Knajpa wybiła się moim zdaniem na regionalnych daniach i to jej największa zaleta.

Marysia

Posty: 22

 
Zawsze zadzwoń do restauracji przed wyjściem, bo może się okazać, że po godzinie już będzie wszystko zajęte.

Reg00

Posty: 15