serum antysmogowe

serum antysmogowe

Szukam dobrego kosmetyku przeciwdziałającego działaniu wolnych rodników. Czy znajdę na polskim rynku coś naturalnego o takim działaniu. Będę wdzięczna za wszelkie podpowiedzi.

Marioleczka

Posty: 1

 
U mnie bardzo dobrze sprawdza się ochronne serum antyoksydacyjne Noyau z tej strony http://noyau.pl/. Ten preparat świetnie nawilża skórę i chroni ją przed różnymi czynnikami takimi jak silny wiatr, zanieczyszczenia. Na jesień i zimę będzie jak znalazł.

Black_Riot

Posty: 2

 
Mnie koleżanka poleciła to serum ochronne http://noyau.pl i jestem z niego bardzo zadowolona. Produkt jest wydajny i świetnie działa, a jak na takie działanie to cena jest jak najbardziej w porządku.

Damulk555

Posty: 22

 
Też robię sobie maseczki, ale zwykle takie wyciskane z tubek. Ja robię je częściej, bo tak przynajmniej raz w tygodniu, czasami dwa razy w tygodniu i jak mam czas, a na co dzień to staram się po prostu dużo pić.

Kitas

Posty: 11

 
Powiem Ci, że bardzo ciężki temat. Przecież nie można palić w przestrzeniach publicznych, to gdzie Ty masz kontakt z takimi zanieczyszczeniami od dymu? Może to jakiś inny czynnik, ale nawet jeśli nie, to może warto by było zastosować jakiś preparat antyoksydacyjny?

xacax

Posty: 7

 
Polecę Ci to, co sama stosuje. Niestety mój mąż czasami pali w domu, a dodatkowo w pracy też mam styczność z palaczami i miałam podobne problemy. Jakiś czas temu koleżanka poleciła mi to serum http://noyau.pl i świetnie się u nie sprawdza.

Yuri20

Posty: 9

 
Polecam Ci to serum http://noyau.pl. Od kiedy zaczęłam je stosować, widzę, że stan mojej skóry się poprawił. W składzie masz glony, witaminę E i dużo witaminy C, więc dosłownie bomba odżywcza.

kliwn45

Posty: 14

 
Może wybierz się do dermatologa i on Ci dobierze jakąś specjalistyczną pielęgnację dopasowaną do Twojego typu skóry. Ja tak zrobiłam i jestem zadowolona z poleconych kosmetyków.

doboszzz

Posty: 7

 
Ja stosuję zmasowaną pielęgnację, od dermatologa miałam krem z retinolem, stosuje też krem z witaminą C, ale tak naprawdę to nie wiem do końca, który z tych kosmetyków działa. Skóra mi się poprawiła i mam wrażenie, że to właśnie od tej witaminy C.

Grabow12

Posty: 16

 
Ja się przyznam szczerze, że nic takiego nie stosuje i to jest chyba błąd, bo mojej skórze bardzo by się to przydało. Chyba muszę w końcu wprowadzić jakieś zmiany i zacząć o siebie bardziej dbać, bo mam już 42 lata, a pielęgnację stosuję zbyt ubogą.

Wariat

Posty: 11