Zwiększenie libido

Zwiększenie libido

Cześć ;-) Czy można poprawić rozmiar penisa za pomocą suplementów? Jest w ogóle fizycznie taka opcja czy to raczej tylko taki chwyt marketingowy? Bo widzę w necie sporo reklam środków które mają dodać parę centymetrów...

namok 

Posty: 1

 
Często od seksuologów się słyszy że rozmiar u faceta się nie liczy...ja to jestem zawsze zdziwiony że fachowcy coś takiego gadają. Jak może się nie liczyć? To jest moim zdaniem mega glupota i zakłamanie.

Batiatus

Posty: 23

 
Za dużo o suplementach to nie wiem ale na pewno nie zaszkodzi jakieś zabawki i gadżety wprowadzić do sypialni, to bardzo urozmaica seks itp. nam się fajnie przysłużyła erotyczna gra karciana przykładowo...nie muszę dodawać że rozbierana? :-)

codePerformance

Posty: 14

 
Widzę że w necie to jest bardzo dużo różnych środków powiększających penisa, ale czy to działa? Tego nie wiem bo nigdy nie stosowałem, choć nie ma co ukrywać że chyba każdy chciałby mieć akurat ten rozmiar jak największy .

adamczykkk00

Posty: 9

 
Moim zdaniem też rozmiar na znaczenie i to ogromne. Mam porównanie bo z różnymi facetami byłam w związkach i najlepiej wspominam seks włąśnie z tym najlepiej obdarowanym przez naturę. Przypadek ? Nie sądzę.

Marioleczka

Posty: 9

 
Nasz rekord z żonką to jest chyba 2 godziny seksiku, oj działo się wtedy. Sam nie wiem co ja wcześniej zjadłem ale chyba jakiś makaron bo węglowodany miałem uzupełnione i energii mi nie zbrakło :P

adus56

Posty: 11

 
Mi to powiem szczerze że bardzo dobrze zrobił odpoczynek i wyjazd z żoną na urlop do Turcji. Ciepło słoneczko, daleko od zmartwień i to się od razu nam przełożyło na seks jakiego dawno nie mieliśmy :)

Bienkus

Posty: 22

 
Ja bym podpowiedział to co mi znajomy lekarz polecił czyli tabletki dr Penigreat -http://drpenigreat.pl (stąd zamawiałem). Zdrowe bo naturalne w składzie nie ma jakiś chemicznych cudów a raczej głównie wyciągi i ekstrakty z ziół i roślin. To działa i jednocześnie nie mam jakiś problemów gastrycznych po takiej suplementacji, nie uszkadza się wątroby serca itd.

tigra32

Posty: 8

 
Nigdy niczego na potencję czy libido nie stosowałem także średnio tutaj doradzę. Ale faktycznie teraz tych preparatów na lepszy seks w telewizji to reklamują całe mnóstwo...widocznie zapotrzebowanie jest duże.

suprafull

Posty: 21

 
nie znam się na tych nowoczesnych suplementach ale za to myślę o tym żeby jednak pójść do lekarza choć to delikatna i drażliwa sprawa to chyba jednak bez lekarstwa jakiegoś poważniejszego na receptę w moim wypadku się nie obejdzie

namok

Posty: 7