siatka na kontener, dobra firma ?

siatka na kontener, dobra firma ?

Witam. Jakie macie doświadczenie z siatką na kontener? Chciałbym użyć takiej przy transporcie gruzu z budowy, niemniej jednak mamy dylemat, czy to rzeczywiście jest mocna i solidna siatka?

antoś_01

Posty: 2

 
Taka siatka do kontenera to też niezwykle trwałe zabezpieczenie, jeśli chodzi o materiały budowlane na placu. Nie ma prawa nic zginąć :D Polecam, bo my też od lat korzystamy z siatek polipropylenowych i nie mamy żadnych zastrzeżeń. Najważniejsze, iż nawet jak zmokną, to nic się z nimi nie dzieje.

Bany07

Posty: 24

 
Największy wybór siatek na kontenery mają w sklepie https://siatki24.com.pl/58-Siatki-na-kontenery-siatki-do-kontenerow. Sprawdź tutaj, bo poza tym oferują siatki w bardzo dobrej jakości. Bezwęzłowy polipropylen jest najlepszy. Polecam.

Kitas

Posty: 3

 
Polipropylen jest o tyle fajny, bo jest elastyczny. Można kupić taką siatkę na kontener na wymiar. Zabezpieczysz taką każdy ładunek. Nie ma możliwości, żeby się nie sprawdził. Według mnie najlepszy i skuteczny sposób.

tadziu47

Posty: 30

 
Siatki do kontenerów szyją też na wymiar. Najlepiej poszukać producenta, doczytać informacje. My swoje siatki kupowaliśmy już bardzo dawno. Wciąż są okej. Może przez internet będzie taniej. Bankowo to najlepsze zabezpieczenie, jeśli chodzi o transport towarów.

plertoo3

Posty: 5

 
Siatki do kontenerów szyją też na wymiar. Najlepiej poszukać producenta, doczytać informacje. My swoje siatki kupowaliśmy już niezwykle dawno. Wciąż są okej. Może poprzez internet będzie taniej. Bankowo to najlepsze zabezpieczenie, jeżeli chodzi o transport towarów.

orange777

Posty: 8