Tarcze ścierne

Tarcze ścierne

Dzień dobry. Potrzebuję tarczy ściernej, która poradzi sobie przy usuwaniu rdzy i starszych powłok lakierniczych. Jesteście w stanie jakiś konkretny model tarczy podpowiedzieć? Czym się rzeczywiście dobrze szlifuje?

namok

Posty: 2

 
Ciężko jest coś dobra sobie szczególnie jeśli chodzi o szlifowania stali nierdzewnej, ja w każdym razie jakoś trafiam nie za fajnie z tymi tarczami od jakiegoś czasu...czego bym nie kupił to lipa.

tigra32

Posty: 5

 
Trudno mi konkretne tarcze polecić. Jednak wszystko zależy od tego do jakiego szlifowania ma materiał służyć. Co innego stal, co innego metale kolorowe, a jeszcze co innego tworzywa sztuczne czy drewno.

dorotka55

Posty: 18

 
Czasami tak jest że cena idzie w parze z jakością ale w przypadku tarcz listkowych to się coraz częściej przekonuję, że jednak jedno może istnieć bez drugiego, czyli że można kupić tanie ściernice nie wydając na to majątku.

Dax90

Posty: 16

 
Nam teraz do zakładu zamawiają takie ściernice że nie da się na nich normalnie pracować. Ale tak to jest jak się szuka oszczędności, tam gdzie nie trzeba...lepiej by do biur skórzanych foteli nie kupowali...

johncena67

Posty: 8

 
Jakoś mam szczęście co do tarcz powiem szczerze, na czym bym nie szlifował to raczej długo taka tarcza wytrzymuje nim się całkiem zetrze...oby mnie to szczęście nie opuszczało :)

marta369

Posty: 12

 
Tarcza tarczą, ale jednak dużo zależy od samego wykonawcy. Najlepsza tarcza cudów nie zdziała jeśli będzie źle używana, a dobrych fachowców niestety brakuje.

Aris

Posty: 26

 
Bardzo dobre tarcze produkuje Toral a jednocześnie cenowo mają warunki dużo bardziej przystępne niż inne marki. Na stronie toral.pl jest ich oferta ze szczegółowymi parametrami ściernic. Bardzo fajny sympatyczny kontakt z obsługą, wiedzą co produkują i co sprzedają także można faktycznie przed zakupem się poradzić, żeby wybrać optymalną tarczę pod konkretną pracę.

wrrraak22

Posty: 5

 
Ja do celów czysto prywatnych będę musiał sobie dobrą tarczę do szlifowania metalu kupić i mam niezły ból głowy teraz na co postawić...

Romantykk

Posty: 19