Co na pasożyty

Co na pasożyty

Dobrzy ludzie, potrzebuję opinii. Szukam dobrego środka do oczyszczania organizmu, ale zależałoby mi na tym, żeby skład miał w miarę naturalny, zdrowy, łatwy w przyswojeniu dla organizmu. Jakieś wasze typy, propozycje, opinie?

Jasio234

Posty: 2

 
Na szczęście ja mam dobrego lekarza rodzinnego który dość szybko zaczął podejrzewać że moje problemy mogą podchodzić od pasożytów i mi przepisał środek na to, czuję się o wiele lepiej, wróciłam do żywych można powiedzieć.

tigra32

Posty: 8

 
Wiem, że moja szwagierka jakiś czas temu robiła sobie kurację detoksykacji ale z czego ona dokładnie korzystała to już jej nie dopytywałam. W każdym razie wyszło jej to na dobre, o wiele lepiej wygląda, tak zdrowiej.

Andzia

Posty: 12

 
Dużo takich objawów jak zmęczenie, problemy z bólami głowy czy brzucha można przez pasożyty wytłumaczyć. Ale żeby wiedzieć na pewno to badania by się przydały a tych lekarze rodzinni to nie chcą zlecać.

Klarka45

Posty: 7

 
U mnie tak ciężki się poranki zrobiły od jakiegoś czasu, że wstanie z łóżka to jest prawdziwy sukces poprzedzony długą walką z samą sobą...niedobrze coś się ze mną dzieje.

turysta00

Posty: 13

 
Biorąc pod uwagę to jakie zmodyfikowane i przetworzone jedzenie jemy, jakim niezdrowym powietrzem oddychamy to jestem w stanie uwierzyć że organizm współczesnego człowieka jest super obciążony, zatruty i wymaga oczyszczenia.

GGregbard

Posty: 11

 
No tak, pasożyty niszczą organizm od środka i to bardzo wszechstronnie. Spowalniają metabolizm, przyśpieszają starzenie się organizmu, spowalniają regenerację i tak dalej. I po kilku latach czegoś takiego człowiek jest zniszczony od środka dokumentnie.

matek562

Posty: 9

 
Moja mama wiem że miała robione oczyszczanie organizmu, w sensie że sobie zrobiła taką kuracje w domu. Ale z jakich ona środków korzystała to nie wiem, może to jakaś ziołowa mieszanka była, podpytam ją.

Al3-56

Posty: 24

 
Ciekawe czy ja nie mam żadnych pasożytów w środku bo gdzieś od roku to mam właśnie problemy z trawieniem, ciągle jakieś wzdęcia i inne historie, a w sumie jem tak jak zawsze.

xacti

Posty: 16