Szkolenia dla pracowników firmy

Szkolenia dla pracowników firmy

Firma szkoleniowa jest mi potrzebna, ktoś coś? Kto robi szkolenia ciekawe podczas których ludzie nie zasypiają? Pytam może trochę prowokująco, ale niestety dużo się ostatnio zawiodłem na takiej obsłudze szkoleniowców...

beata77

Posty: 1

 
Zastanawiam się nad szkoleniem nt. Merchandisingu, ktoś może z czegoś takiego korzystał? Widzicie lepsze efekty sprzedażowe po wprowadzeniu zmian w ekspozycji?

znamsienatym

Posty: 7

 
Nie mam pomysłów w kwestii firmy która by takie szkolenie przeprowadziła, u nas w zakładzie to nam szkolenia robią wyjątkowo rzadko (i mówię tutaj o kierownikach bo pracownicy którzy pracują przy stanowiskach to mają dość często różne kursy itp.).

Jasio234

Posty: 6

 
Warszawska firma Delta Training ma ciekawe szkolenia, nie tłuką do głów banałów które po 10 minutach człowieka totalnie nudzą i usypiają. Sam trafiłem ostatnio na super człowieka na szkoleniu z technik narracyjnych w sprzedaży na przykład, gość z charyzmą, komunikatywny i takich szkoleniowców mają tutaj więcej.

Czasowy

Posty: 7

 
Teraz firmy dbają o to, żeby szkolenia były cyklicznie robione, często od mamy słyszę że co chwilę ma jakieś nowe szkolenia właśnie takie dedykowane starszej, dojrzalszej już kadrze na stanowiskach kierowniczych.

xacax

Posty: 17

 
Dużo pojawiło się różnej maści trenerów, szkoleniowców, coachów – czy jak tam się jeszcze oni tytułują, ale tak żeby trafić na kogoś z pasją i takim fajnym rzeczowym podejściem to jest ciężko.

Gumer45

Posty: 23

 
Jest taka marka jak Delta Training, już są od lat na rynku i generalnie zbierają dobre opinie. Myśmy u nich zamawiali integrację zespołu niedawno i świetnie to wyszło, wszystko było przeprowadzone w formie outdoorowej gry. Konkretniej o ich ofercie można na deltatraining.pl doczytać.

messio66

Posty: 7

 
Jeśli bym miał jakieś szkolenie dla siebie wyszukać i wybrać, to na pewno coś z auto prezentacji i przemawiania przed ludźmi, bardzo dużo mam tutaj braki a coraz częściej w takich sytuacjach się znajduję że muszę parę słów wygłosić....

Buła

Posty: 13