Rytuały miłosne

Rytuały miłosne

Jak to jest z magią miłosną. Kiedy działa, a kiedy nie? Może macie u siebie jakieś potwierdzone doświadczenia?

Black_Riot

Posty: 2

 
Wiesz w rytuałach miłosnych też trzeba narzucić tarczę ochronną, bo zabawa z energią nie jest dla maluczkich, jeżeli tak można powiedzieć. Pamiętaj, żeby się zabezpieczyć.

czartoryski

Posty: 6

 
Moim zdaniem warto zainteresować się magią miłosną, bo gdzie nie czytasz to wszyscy piszą o sile działania. Sama się jaram tematem i podobno dużo w życiu zmienia.

090913123

Posty: 13

 
Tarot działa w niezwykły sposób, jak się dobrze podejdzie, więc rytuały również. Sama testowałam wiele praktyk magicznych na sobie i moje życie się poprawiło, znacznie mniej choruję. Uwielbiam też się otaczać kamieniami energetycznymi.

Wacław

Posty: 8

 
Jeżeli to szczere uczucie na pewno ci się powiedzie, a magia zadziała. Już to u siebie przerabiałam i u moich koleżanek.

andrew66

Posty: 6

 
Niezwykle trudny do zdjęcia https://www.marcintarot.pl/strona-produktu/sp%C4%99tanie-mi%C5%82osne , więc jak już miłość pójdzie to nie ma opcji rezygnacji, tak krótko mówiąc. Zalecam się głęboko zastanowić nad konsekwencjami i podjąć decyzję, kiedy faktycznie kogoś bardzo kochasz i myślisz, że ten związek ma sens.

alxiss

Posty: 16

 
Leczyłam rytuałem miłosnym, raczej oczyszczającym złamane serce i mi pomogło. Nie mogłam zapomnieć o mężczyźnie, z którym byłam ponad dekadę. Teraz już normalnie mi się funkcjonuje, zero płaczu i depresji.

numiś45

Posty: 3

 
Rytuały miłosne są naprawdę świetne. Typowa biała magia, pozytywnie wpływa na życie, żadnych efektów ubocznych.

WTFurdoin

Posty: 19

 
Korzystałam już kilka razy z rytuałów magicznych, ale z miłosnego nigdy. Działały wszystkie. Poprawiła się moja sytuacja zawodowa, bo dostałam awans bardzo szybko po jednym z nich właśnie.

PucH22

Posty: 5

 
W miłości trzeba sobie pomagać czasami, a rytuały miłosne wywodzą się z tradycji ludowych, więc skuteczność potwierdzona. Ludzie przecież by nie pisali w kółko o ezoteryce, żeby nie widzieli strony energetycznej życia, prawda?

Laleczka

Posty: 3