sklep online dla graczy

sklep online dla graczy

Witam wszystkich. W jakim sklepie dla graczy warto na tę chwilę według Was zamówić słuchawki? Interesowałyby mnie rzeczy od Easars. Jakby była możliwość personalizacji to już w ogóle byłoby ekstra, bo to na prezent dla brejdaka.

Lupusx

Posty: 2

 
Teraz można poszaleć jeśli chodzi o sprzęt gamingowy, jeszcze nie tak dawno wcale ten wybór nie był super urozmaicony. Trzeba było kombinować i zamawiać rzeczy zza granicy bo w Polsce była posucha.

limertus

Posty: 3

 
Jest teraz trochę niezłych sklepów dla graczy. Ja mam dobre doświadczenia z firmą ze strony world4gamer.com. Szybko robią dostawy, zawsze towar docierał do mnie w jednym kawałku, odpowiednio zapakowany, żeby się gdzieś w transporcie nic nie obiło, a jednak są to delikatne rzeczy. Ostatnio zamawiałem stąd też nóz fadecase z fajną skórką rodem z CS, dla kolekcjonerów naprawdę duża gratka.

Nikuś23

Posty: 6

 
Jak już potrzebuję coś nowego do grania to szukam najpierw na stronie world4gamer.com. Mają sporo sprzętu, wszystko oryginalne i zdecydowanie są to rzeczy zaawansowane technicznie już dla bardziej wprawionych graczy, którzy faktycznie będą potrafili docenić parametry. Słuchawki mają też dla audiofili, czyli osób takich jak ja, którym uszy więdną od słuchania muzyki na zwykłym sprzęcie, gdzie nieczystości jest masa.

wigry00

Posty: 4

 
Dobre mam doświadczenia jak na razie z marką ze strony world4gamer.com. Znają się na rzeczy, obsługa rzeczywiście jest zorientowana w towarze i w specyfice akcesoriów dla graczy. Można się skonsultować, poradzić i generalnie pogadać na temat choćby jakości dźwięku. Teraz wiem, że też sprzedają nowe z motywem z Counter Strika, chodzi mi o kolekcjonerskie Fadecase. Mam taki nóż, dostałem na prezent i robi wrażenie. Na zdjęciach już to wygląda mega, ale dopiero na żywo widać i czuć efekt.

codePerformance

Posty: 13

 
Raczej w akcesoria to ja inwestować nie mam planów, ale już w lepszą kartę graficzną, procesor, czy kartę dźwiękową to by mi się przydało...mój komp ewidentnie za nowymi grami nie nadąża już.

Yuri20

Posty: 4

 
Gram od przypadku do przypadku ostatnio bo mam coraz mniej czasu i tak samo jeśli chodzi o sprzęt to jest on dość przypadkowy. Nawet nie wiem jakie teraz słuchawki ludzie kupują, moje są wręcz starożytne ;)

Hoteowo24h

Posty: 7

 
Jakiś ulubionych firm które robią akcesoria dla graczy nie mam, ale za to mam długą listę ulubionych gier. Głównie pykam w peesa i też takie gierki mnie najbardziej interesują.

WimDer45

Posty: 25

 
Tak naprawdę człowiek nigdy nie jest na gry za stary. Są gierki dla młodszych, nastolatków, ale są też propozycje dla już dojrzalszych graczy. Każdy znajdzie coś dla siebie. A co do sprzętu, to moim zdaniem ma duże znaczenie. Na zwykłych słuchawkach nigdy nie pozna się prawdziwego potencjału gry.

Pyszności2

Posty: 5

 
Ciekawą opcją są gadżety z personalizacją. Coraz więcej firm coś takiego wykonuje. Można skorzystać z gotowego wzoru, ale też podesłać swój i oni to naniosą. Fajna sprawa, na pewno się prędzej czy później na coś takiego zdecyduję.

Pendrzeec

Posty: 11