zgrzewarki próżniowe, szukam

zgrzewarki próżniowe, szukam

Korzystacie może ze zgrzewarek próżniowych? Chcę taką kupić, ale nie za bardzo wiem, jaki model wybrać dla siebie? Na co powinnam zwracać uwagę?

Becik45

Posty: 1

 
U nas w domu są pojemniki i o ile na początku z nich korzystaliśmy to później już nam się nie chciało. Myślę, iż w większości domów właśnie w ten sposób się to kończy?

olikt56

Posty: 6

 
Dzisiaj o wiele łatwiej kupić gotowe zestawy do próżniowego pakowania żywności. Dawniej trzeba było kombinować bardziej. Wędliny w takim pojemniku psują się wolniej, dlatego straty dla domu są o wiele mniejsze. Kawa będzie o wiele bardziej świeża, jeśli zdecydujemy się ją zapakować w opakowanie próżniowe.

ym-9090

Posty: 2

 
Na wszystko trzeba mieć czas. Pakowanie próżniowe ma sens, ale jak u nas dzieci ciągle chcą zaglądać do takich opakowań gdzie jest wędlina to trochę się to mija z celem. Trzeba się sporo nachodzić, aby pojemniki były przygotowane do próżniowego pakowania.

blues

Posty: 5

 
U mnie od dawna działa zgrzewarka próżniowa do żywności, dlatego polecam też innym. Nie kosztuje dużo, a naprawdę pozwala na zaoszczędzenie dużej ilości żywności, która się nie psuje. Niska cena zachęca żeby każdy miał coś takiego w swoim domu.

Yuri20

Posty: 2

 
Dzisiaj o wiele łatwiej kupić gotowe zestawy do próżniowego pakowania żywności. Dawniej trzeba było kombinować niezwyklej. Wędliny w takim pojemniku psują się wolniej, zatem straty dla domu są o wiele mniejsze. Kawa będzie o wiele niezwyklej świeża, jeżeli zdecydujemy się ją zapakować w opakowanie próżniowe.

Acclaim

Posty: 8

 
Folia może i jest w porządku, natomiast ja niezwyklej wolę wszystko pakować do pojemników próżniowych, bowiem to praktyczniejsze. Odsysamy powietrze i mam problem z głowy. Według mnie to najlepsze ze wszystkim rozwiązań.

dermin67

Posty: 8

 
My mamy pompkę manualną do pojemników próżniowych, lecz są w sprzedaży tęż elektryczne. Są znacznie droższe, dlatego my akurat wybraliśmy ten model. Jest wystarczający.

hubercik67

Posty: 3

 
Pojemniki i zgrzewarki próżniowe można znaleźć na stronie https://seeyoo.pl. Korzystam z tej oferty kupując tam folię do swojej zgrzewarki i ceny są naprawdę niskie.

Warszawiak

Posty: 5

 
U mnie od dawna działa zgrzewarka próżniowa do żywności, zatem polecam też innym. Nie kosztuje mnóstwo, a faktycznie pozwala na zaoszczędzenie olbrzymiej ilości żywności, jaka się nie psuje. Niska cena zachęca żeby każdy miał coś takiego w swoim domu.

Piotrek.P

Posty: 22