Jaki detektyw

Jaki detektyw

Cześć, dzień dobry. Widzę że na rynku pojawiło się bardzo dużo agencji detektywistycznych i to z jednej strony super, bo większy wybór, ale z drugiej strony trudno znaleźć kogoś faktycznie dobrego, uczciwego itp. podpowiecie jakąś osobę, biuro itp.? Chciałbym zweryfikować faktyczny stan finansowy naszego potencjalnego partnera w interesach, więcej szczegółów podam już detektywowi.

Black_Riot 

Posty: 1

 
Wszystko jest dla ludzi, jeśli detektyw ma pomóc i faktycznie ustalić czy ktoś zdradza czy nie to lepiej to zweryfikować niż żyć w zawieszeniu i niszczącej niepewności...wiem co mówię.

Nixel92

Posty: 16

 
Nie wiem czy bym się kiedykolwiek zdecydował na pomoc detektywa gdybym wyczuł zdradę u żony itp. to jest jednak wpuszczenie w swoje intymne życie zupełnie obcej osoby...mało komfortowa sytuacja.

beata77

Posty: 5

 
Dyskretnie podszedł do tematu pan Anioł z biura detektywistycznego na http://detektywtomaszaniol.pl. Tak obserwował moją żonę że ta się zupełnie niczego nie domyśliła. A trzeba jej oddać że ukrywała się ze swoim alkoholizmem genialnie. Gdyby nie detektyw to bym tego nigdy w życiu nie udowodnił przed sądem...A tak – ograniczono jej prawa rodzicielskie i dzieci są bezpiecznie ze mną.

Hihi_WWW

Posty: 10

 
Ja to bym chętnie się przyjrzała bardziej życiu mojego syna – z kim się zadaje, gdzie spędza czas po szkole...bo ostatnio wpadł w jakieś dziwne tworzystwo zaczął się inaczej zachowywać, ubierać,więcej czasu spędza przed komputerem...niepokoi mnie to.

TomekK 

Posty: 3

 
Detektyw to się może bardzo przydać jeśli chodzi o alimenty. Dużo jest cwaniaków tatusiów którzy ukrywają swoje prawdziwe dochody żeby płacić jak najmniej na dzieci...zwłaszcza jeśli tych dzieci się trochę narobiło...

hybris4

Posty: 14

 
Czym tak w zasadzie poza szukaniem dowodów zdrady zajmują się dzisiaj detektywi? Ktoś jest w stanie coś więcej o tej profesji napisać o zleceniach jakich się podejmują?

Zdzichu 

Posty: 2

 
Dużo ludzi teraz ginie w niewyjaśnionych okolicznościach, po prostu wychodzą z domu nie wracają. U mnie w okolicy ostatnio były dwie takie sytuacje. Raz matka porzuciła dziecko i męża i gdzieś zniknęła, a chwilę potem jakiś starszy facet wyszedł rano z domu niby po bułki i tyle go widzieli....tu jest dobre pole do wykazania się dla detektywa. :)

Rico

Posty: 2

 
Coraz poważniej myślę nad zatrudnieniem detektywa powiem szczerze. Jeszcze jakiś czas temu wydawało mi się to być pomysłem szalonym ale z tego co widzę i czytam w necie coraz więcej osób decyduje się na taką pomoc.

Alaneq

Posty: 2

 
Teraz to w ogóle trzeba mieć ograniczone zaufanie do wszystkich. Do żony do męża, do współpracowników, do kontrahentów...spisuje się niby setki umów aneksów deklaracji a potem i tak można wszystko rozwiązać w ciągu jednego dnia jak nic nie warte świstki papieru.

pogoń44

Posty: 7