Jaki kolagen

Jaki kolagen

Chciałabym rozpocząć o najczęściej używanych przez was Suplementach które faktycznie posiadają prozdrowotny wpływ, a nie są zwykłą ściemą marketingową?

Marioleczka 

Posty: 1

 
Ten na razie jest najlepszy kolagen http://noblemedica.pl/produkt/2-x-pure-collagen-kolagen-morski-z-elastyna-i-antyoksydantami., bo nie różni się praktycznie niczym w budowie od ludzkiego (tak sugeruje producent), więc masz pewność, że zadziała. Zmarszczki lekkie usuwa może nie automatycznie, ale długoterminowo skutecznie. Zalecam ogólnie mieć podstawowy suplement i raz na pół roku zmienić, żeby organizm się nie przyzwyczaił do konkretnej marki. To jest chyba najlepsze podejście teraz.

codePerformance

Posty: 13

 
Jak chcesz się odmłodzić bez częstych wizyt w gabinetach medycyny estetycznej to kolagen, zmiana diety, więcej sportu, ale tak, żeby za bardzo nie obciążać stawów. Na pewno nic wyczynowego.

Jacuś

Posty: 4

 
Kolagen pomaga, ale na pewno nie po miesiącu. Moja mama stawy leczy w wieku 65 lat kolagenem właśnie i bardzo pomaga. Sam na siłowni używam tabletek w połączeniu z końskimi dawkami witaminy C. Nic mnie dosłownie nie łapie, żadne kontuzje.

Lalka

Posty: 20

 
Według mnie połączenie kremu z kolagenem i suplementacja tabletkami kolagenu z elastyną to teraz najlepsze rozwiązanie, które jest w stanie zastąpić nawet kompleksy multiwitaminowe, czy część zabiegów w centrach medycyny estetycznej. Nie tylko kobietom bym poleciła kolagen, ale również panom ze zmarszczkami mimicznymi. Fajnie je usuwa po kilku miesiącach.

Aniusiaaa1

Posty: 20

 
Tylko kolagen z elastyną, bo wtedy masz wzmocnienie praktycznie całego organizmu. Różne suplementy piłam przez całe życie, ale kolagen jest najlepszy, bo zgodny z funkcjonowaniem ciała. Niestety trzeba cały czas stosować, aby zachować pozytywne wyniki, bo od pewnego wieku produkcja kolagenu jest ograniczona.

warter88

Posty: 3

 
Kolagen masz nie tylko w skórze, o czym wiele osób zapomina. Nawet we włosach, ścięgnach jest i ochrania narządy wewnętrzne. Poza tym z wiekiem organizm produkuje coraz mniej kolagenu i elastyny, więc dostarczanie z zewnątrz jest konieczne.

Oct714

Posty: 12

 
Dopiero po 30 zaczęłam stosować kolagen z elastyną, a wieku 32 lat mam cerę lepszą niż dziesięć lat temu, więc działa i to bardzo dobrze. Polecam testować różne suplementy, aż znajdziesz taki dopasowany do siebie.

Oct714

Posty: 7

 
Po przekroczeniu 25 lat musisz dodawać suplementację kolagenem, ponieważ organizm ogranicza, kończy produkcję, a co za tym idzie stan skóry stopniowo się pogarsza. Do tego stawy siadają i podobne sprawy. Suplementacja kolagenem nie jest widzimisię, tylko wręcz obowiązkiem każdego świadomego człowieka.

21gregorek

Posty: 7