Serwis urządzeń chłodniczych

Serwis urządzeń chłodniczych

Serwisant od urządzeń chłodniczych jest im potrzebny. Jakieś propozycje w Szczecinku? Dokładnie chodzi o samochody – chłodnie i ich serwis. Tylko żeby to naprawdę był ktoś kompetentny i nie zrobił mi fuszerki...

bruklin187

Posty: 2

 
Tak się zastanawiam od jakiegoś czasu nad klimatyzacją do nas do firmy, ale jeszcze wciąż mam wątpliwości. Wysyłałem kilka zapytań z prośbą o wycenę i ogólnie mocno się odpowiedzi od firm różnią, jest spory rozrzut stawek powiem szczerze.

luzert

Posty: 11

 
Fajnie byłoby mieć z jednej strony klimatyzację w mieszkaniu, ale z drugiej też nie wiem na ile ona byłaby zdrowa. Jak swego czasu pracowałem w klimatyzowanym pomieszczeniu to często wracałem do domu z przesuszoną śluzówką i nie do końca dobrym samopoczuciem.

merylos

Posty: 7

 
Nie za bardzo się orientuję w takich serwisach. Jakbym miał coś polecać to zawsze warto przede wszystkim zadzwonić najpierw, umówić się na spotkanie, dopytać o wszystkie możliwe koszty i warunki, a potem jeszcze się z tematem przespać nim się decyzje podejmie o współpracy. Nigdy pośpiech nie jest dobrym doradcą, wiem to ze swojej branży.

dermin67

Posty: 4

 
Ja bym polecał Awax (mają swój portal na awax.net.pl), oni nam robili całą klimatyzację, od nich kupowaliśmy urządzenia i też prowadzą nam teraz serwisowanie. Można się dogadać, jak trzeba to są pod telefonem, także z kontaktem jak na razie nie ma żadnych problemów. I cała instalacja dobrze działa, nie kradnie za dużo prądu o co się najbardziej bałem, bo klima potrafi jednak być kosztowna w eksploatacji jeśli jest źle zrobiona.

Yuri20

Posty: 5

 
Znaleźć dobrych speców od klimy wbrew pozorom nie jest tak łatwo. Niby wszędzie teraz są klimatyzacje zamontowane, ale z jakością obsługi serwisowej to różnie można trafić. Sam mam raczej średnie doświadczenia.

andrew66

Posty: 5