Co na pasożyty

Co na pasożyty

Dobry środek detoksykujący jest mi potrzebny, jakieś propozycje z Waszej strony? Od jakiegos czasu czuję się permanentnie źle ciężko jakoś taka zmęczona i chcę skorzystać z detoksu, może to coś pomoże.

Yuri20 

Posty: 2

 
Powodów złego samopoczucia może być całe mnóstwo. Jak mnie męczyły bóle głowy to się okazało że wszystko przeszło jak ręką odjął gdy zmieniłam pracę...takie mi w starej firmie napięcie towarzyszyło że organizm reagował bólem.

Dyduszek22

Posty: 5

 
Kombinuję od jakiegoś czasu z różnymi dietami oczyszczającymi ale nie powiem żęby efekt był jakiś powalający. Chyba jednak przydałoby się jednocześnie włączyć też jakiś preparat, lek, czy inny środek.

090913123

Posty: 7

 
Ludzie mają teraz trochę większą świadomość jeśli chodzi o zdrowie profilaktykę i leczenie niż kiedyś. Teraz to się często idzie do lekarza już z gotową diagnozą znalezioną w sieci :P

sląskwroc88

Posty: 7

 
Moja koleżanka jest na jakiejś diecie oczyszczającej i zobaczę jak jej to pójdzie jakie będzie miała odczucia to może sama sobie coś takiego zastosuję. Przez lata niezdrowego jedzenia podejrzewam że mam sporo niefajnych złogów w ciele które można by usunąć.

Babeczka

Posty: 5

 
Mi służy Ecodetoxx, o środku dowiedziałam się z artykułu ze strony http://odkrycia.medicalfakt.pl . Tu jest wywiad z lekarzem który opisuje zalety takiego detoksu i też powołuje się na wyniki badań także działanie jest potwierdzone naukowo.

micko

Posty: 12

 
Ja to bym nawet nie chciała chyba wiedzieć jakie sobie żyjątka pomieszkują w moim ciele, ale podejrzewam że różnych pasożytów grzybow i innych tego typu przyjemniaczków nie brakuje.

labuh

Posty: 8