Księgowość radom

Księgowość radom

Dobry księgowy na ziemi Radomskiej, jaki? :) Szukam firmy która zajęłaby się pełną obsługą księgową, szeroki zakres, kompleksowe podejście. Dużo jest takich biur a nie chciałbym się decydować na kogoś w ciemno, a nuż się uda...

namok

Posty: 1

 
Ogólnie mieć firmę fajna sprawa, daje trochę niezależności, ale z drugiej strony jak masz biznes to w pracy jesteś de facto 24 h na dobę...Dobry księgowy na pewno dużo pomoże, ale jednak i tak część dokumentów trzeba zawsze samemu ogarniać i pilnować.

23-ulaś

Posty: 11

 
Bez księgowego dobrego ale też bez prawnika ciężko jest prowadzić jakąkolwiek firmę w Polsce. Sam widzę po sobie, że tak średnio kilka razy na kwartał muszę się z prawnikiem konsultować, dobrze, że mam znajomego który jest po prawie, to zawsze taniej taka konsultacja mi wyjdzie.

Kamil87rak1

Posty: 4

 
Nie znam nikogo jakoś bardziej sprawdzonego, jeszcze parę lat temu jak mój wujek żył to on miał swoje biuro, ale nie miał kto tego biznesu przejąć i zamknęliśmy po jego śmierci.

AloBalo

Posty: 7

 
W dzisiejszych czasach to porządek w rozliczeniach trzeba mieć jak się biznes prowadzi, niestety ale czasami urzędnicy nie mają ludzkiego podejścia i za każdy jeden błąd potrafią takie kary dosolić, że człowiekowi się całego prowadzenia firmy odechciewa.

kombo87

Posty: 7

 
Vat mi rozliczają w Renomie już trzeci rok i jest w porządku, jasne warunki cenowe, wiem za co płacę. Dobry szybki kontakt, nie mam problemów żeby się dodzwonić itp. Pani Anna jest raz w tygodniu w Warszawie także można się na spotkanie umówić w stolicy i też na Instalatorów jest skrytka na dokumenty – bo samo biuro siedzibę ma w Radomiu. Na stronie biuro-renoma.pl jest ich wizytówka.

beata77

Posty: 5

 
Myślę, że ważne jest doświadczenie biura, jak jakaś firma jest na rynku dopiero od roku czy dwóch to bym raczej się na współpracę nie decydował. Nie znaczy, że musi być zaraz zła, ale jednak na pewno zbyt wiele o jej doświadczeniach z klientami się nie powie.

Shasio

Posty: 19

 
Ile was miesięcznie kosztuje obsługa księgowa? Myślę tutaj o firmach 1 osobowych. Jakie to są koszty w waszym wypadku? Ciekaw jestem czy faktycznie im drożej tym na lepszą jakość obsługi można liczyć.

Nargil

Posty: 27