Brodziki prysznicowe

Brodziki prysznicowe

Brodzik prysznicowy w dobrym standardzie – gdzie kupić? Miałem nie tak dawno dość tani brodzik, który się po prostu zarwał...nie będę mówił pod kim, ale w każdym razie teraz chcę zainwestować w coś solidniejszego. Jakieś propozycje?

Yuri20

Posty: 3

 
Podobają mi się kabiny w formie kwadratu, dają większą przestrzeń jak dla mnie. Teraz to jest tyle możliwości że można się pobawić w kwestii wyposażenia łazienek i zwłaszcza kabin. Fajną opcją jest radio pod prysznicem, ale fajniejszą byłby jakiś mały telewizorek. Jak rano biorę prysznic to bym miał od razu podgląd na to co się w świecie w newsach dzieje.

słodkaM

Posty: 7

 
Dla bardziej wymagających klientów to polecam technologię stabilsound jaką mają brodziki Sched Pol. Super tłumienie, ale też duża odporność na uszkodzenia stricte mechaniczne. Wiadomo że często się zdarza że coś na brodzik spadnie. Mi raz spadł duży litrowy szampon to miałem duży stres że coś pękło, ale nie. Szampon tylko się odbił od powierzchni. Z resztą o wytrzymałości ich powłoki to dużo mówi nagranie na yt -youtube.com/watch?v=IiUfPLCnXFY. Praktycznie brodzik ani drgnął.

nevya22

Posty: 20

 
Najbardziej nie lubię jak wchodzę pod prysznic i chłodem od stóp ciągnie. Niestety, ale izolację mam kiepską. Nie wiem czego to wina, czy montażu, czy samej powłoki...

strusiek

Posty: 14

 
Dużo jest teraz technicznych możliwości montażu brodzika. Mi odpowiadają zwłaszcza te płytkie ,gdzie nie trzeba się wspinać żeby wejść do kabiny. Takie też mi się bardziej podobają wizualnie.

labuh

Posty: 15

 
Nawet nie wiem z jakiego materiału jest mój brodzik, ale trzyma się fajnie. Parę razy się zdarzyło że jakieś opakowanie spadło na blat, ale większych strat nie ma, co najwyżej jakieś ryski.

untelekt

Posty: 4

 
Moja znajoma ma brodzik z takiego konglomeratu, że jej ostatnio to się prawie że dziura wyżłobiła a wystarczyło, że pojemnik z odżywką spadł na brodzik...u mnie to mogę walić szamponami, żelami itp. do woli i nic się nie dzieje. Brodzik jest marki SchedPol. Znalazłam ostatnio dobry test na youtube gdzie widać jak znosi obciążenia ich nośnik -youtube.com/watch?v=B52ieDl5jeU.

Marioleczka

Posty: 9

 
Ostatnio byłem w sklepie budowlanym podejrzeć brodziki jakie mają to naprawdę złapałem się za głowę, bo tych modeli mieli multum. Na pewno będę musiał to sobie wszystko teraz na spokojnie porównać, przemyśleć i sprawdzić jeszcze necie parametry.

nero45

Posty: 5

 
No różne są brodziki, różnej klasy wanny, można sobie podobierać. Ja szukałem czegoś z większymi możliwościami obciążeniowymi i znalazłem markę Schedpol i ich system stabilsound. Polecam. Solidne, wytrzymałe na uszkodzenia, ale też elegancko tłumi i trzyma termikę. Stabilsound i jego możliwości widać na filmie -youtube.com/watch?v=B52ieDl5jeU.

Klarka34

Posty: 8

 
Nie za bardzo kojarzę jakie firmy robią takie brodziki. To już raczej dość specjalistyczny produkt więc najlepiej w specjalistycznym sklepie pytać obsługę o to co mają z jakich materiałów i tak dalej. Powinni doradzić.

090913123

Posty: 19