Sklep z chemia?

Sklep z chemia?

Witajcie – szukam dobrej chemii do czyszczenia, głównie zależałoby mi na mocnych produktach do usuwania kamienia z łazienek. Czego byśmy ostatnio nie kupili to sobie totalnie z kamieniem w brodzikach, na kranach itp. nie radzi..

labuh

Posty: 3

 
Do mycia podłóg się dobrze nadaje taki płyn jak BriSol Manzana, w końcu rzeczywiście widzę jakiś efekt po sprzątaniu, podłoga lśni i daje też przyjemny zapach w pomieszczeniach u nas w ośrodku. Na stronie chemiadoczyszczenia.pl mają taki oryginalny płyn, szybko dostarczają, i też porządnie pakują, żeby się nic po drodze w transporcie nie rozlało.

mew soncz7777

Posty: 6

 
Najlepiej to konkrenty środek samemu sobie sprawdzić, nie ma lepszej metody żeby się przekonać ile co jest warte. Niestety, czasami się kasę umoczy i źle wyda ale w końcu się dobrze trafi :)

beata77

Posty: 4

 
Szczerze powiem że nigdy na marki za bardzo nie patrzę jak kupuję tylko po cenie jadę żeby nie była jakaś droga. W końcu nie będę w domu podłogi mył złotem jakimś wystarczy zwykły płyn byle pachniał i się pienił

QQrydza

Posty: 27

 
Na kamień w łazience czy kuchni najlepszy jest ocet moim zdaniem. Można sobie rozcieńczyć go z wodą i jeszcze jakimś płynem do naczyń na przykład i masz super środek czyszczący...tylko faktem jest że trochę potem śmierdzi ocetem w chałupie.

Sformat56

Posty: 17

 
Do dywanów muszę coś znaleźć, bo chcemy zaoferować klientom też taką usługę, okazuje się że sporo firm ma wykładizny różnego typu, dywany, a myślałem, że to już jednak rzadkość i głównie gołe pakiety są popularne

Sklepik

Posty: 3