Porównywarka AC

Porównywarka AC

Witam, macie może jakieś swoje sposoby na obniżenie OC/AC? Jakie auto kupić żeby mniej płacić, co myślicie o tym, żeby wziąć polisę razem choćby z rodzicem? Gdzie szukać dobrych, niewygórowanych ofert?

Miluśkooo2

Posty: 3

 
Pamiętam że na początku jak kupowałem pierwszy samochód i swoje pierwsze OC to mi nieźle dosolili na start, teraz na szczęście płacę sporo mniej ale co się nawydawałem przez lata to moje.

alibabuś45

Posty: 10

 
Przyzwoity zasięg jeśli chodzi o ilość porównywanych firm ma na pewno strona najtaniejuagenta.pl, oni ponad pięćdziesiąt sprawdzają co już daje jakieś pole manewru. Łatwa obsługa portalu, można szybko formularz wypełnić.

matek562

Posty: 3

 
Sam się boję formularzy wypełniać bo podejrzewam że mi jakieś sumy z górnej półki za OC wyskoczą jako że to będzie moja pierwsza polisa w życiu i pierwsza auto..no ale cóż nie ma innej opcji.

Sweeperx

Posty: 16

 
Jest trochę myków z których można skorzystać żeby mniej płacić, na pewno generalnie te wolniejsze samochody z mniejszym silnikiem są tańsze do ubezpieczenia niż ścigacze które rozwijają naprawdę porządne prędkości i krótko mówiąc mają depnięcie.

sttachu4

Posty: 29

 
W dzisiejszych czasach to się wszystko ubezpiecza, ludzie mają kręćka na punkcie poczucia bezpieczeństwa i firmy sprzedające polisy mogą liczyć kasę.

21gregorek

Posty: 6