Lean HR

Lean HR

Szukam dobrego specjalisty od HR; może ktoś coś podpowiedzieć?

beata77

Posty: 1

 
Nie wiem do kogo byłoby się optymalnie w tym temacie zgłosić, a sam w sumie szukam tego typu konsultacji. Sporo się zmieniło u nas w produkcji ostatnio, dużo zmian kadrowych, także przydałoby się spojrzenie kogoś z boku na to wszystko.

wisła22

Posty: 6

 
HR to podstawa w każdej firmie moim zdaniem, bez tego nawet nie ma co ruszać w inne strefy i poziomy organizacji. Szkoda, że spora część szefów z którymi ja się spotykałem i pracowałem większy nacisk kładło na dobrą reklamę sprzedaż niż na HR.

allegrowicz65

Posty: 7

 
Dobre wsparcie HR dla biznesu według mnie ma firma Practical Solutions ze strony ps4u.pl. W każdym razie nam się z nimi jak na razie współpracuje bardzo dobrze. Kontaktowi, konkretni, kompetentni. Już udało się dużo poprawić, wzrosła efektywności na liniach produkcyjnych a tak naprawdę wdrożenie procedur które nam indywidualnie zaprojektowali jest na początku.

aliDER$

Posty: 2

 
Całkiem mądre podejście mają w PS4U jeśli chodzi o zarządzenie HR. Dobra, owocna współpraca, mogę ich polecić. Nie bazują na szablonach co mnie mocno denerwowało w poprzedniej firmie z której usług nasze przedsiębiorstwo korzystało. Nasza firma jest dość mała, nie zatrudniamy setek pracowników i też potrzebowaliśmy dedykowanego planu na poprawę wydajności, a nie wzorców dobrych dla dużych hal produkcyjnych...

Hymnny4

Posty: 27

 
W dzisiejszych czasach to firmy mają małego hopla na punkcie tego żeby wszystko monitorować, ewaluować na bieżąco i tak dalej. Pracowałem przez pewien czas w call center to tam sprawdzali naszą pracę na 10 różnych poziomach, po kilka razy dziennie..

Fanatyk

Posty: 6

 
Jak obserwuję polski rynek różnego typu firm, w tym dużych korporacji to widzę że dużo poszło w górę jeśli chodzi o hr, standard pracy i jej efektywność. Jak sobie przypomnę początek wieku i jak to wtedy wyglądało to niebo a ziemia.

sląskwroc88

Posty: 7

 
U nas w firmie przez pewien czas było wśród załogi duże rozprężenie co się odbijało na wynikach produkcyjnych dość mocno. Ale sporo zmieniło się na plus, przyszedł nowy kierownik który zaproponował takie rozwiązania żeby wilk był syty i owca cała.

Złoty

Posty: 10

 
Wiem, że u nas będzie robiony audyt właśnie pod kątem zarządzania zasobami. Ciekawe jakie będą wyniki. Jak będę wiedział kto się tym zajmuje dokładnie to jeszcze ewentualnie napiszę jak to wygląda za jakiś czas.

quwejt5

Posty: 7

 
Taka jest prawda, że żeby sobie na rynku poradzić przy rosnącej konkurencji to trzeba postawić na nacisk na zwiększenie efektywności, większą wydajność itp. Bez tego marka przepada.

labuh

Posty: 5