rzeczoznawca przeciwpożarowe, znacie firmę?

rzeczoznawca przeciwpożarowe, znacie firmę?

Witam serdecznie. Potrzebujemy kompleksowych usług w zakresie ochrony przeciwpożarowej łącznie ze sprawdzeniem systemów wentylacji i oddymiania. Nadzór i stała współpraca. Kogoś polecacie?

Iwona3

Posty: 2

 
Tutaj macie link do wybornego niezawodnego doradztwa przeciwpożarowego https://www.lpoz.pl. Firma od lat na rynku tych usług. Kadra ekspertów. Cennik całkiem w porządku. Najważniejsze to fakt, że oferują wszystkie konieczne usługi.

Penio

Posty: 4

 
To przepisy, które dotyczą biurowców, centr handlowych, magazynów, hal produkcyjnych. Sprawdź dokładnie. A o co dokładnie ci chodzi. U siebie dokładnie w trzech magazynach instalowaliśmy takie systemy. Później były testy oddymiania wielkokubaturowego. Szczerze? Śpię spokojnie. Tyle że koniecznie trzeba udać się do konkretnego rzeczoznawcy.

sgm56

Posty: 22

 
Zależy od tego, jakie są potrzeby. Takie usługi najlepiej zlecić specjalistom od zabezpieczeń pożarowych. Oni projektują, planują, ale też współpracują z konkretnymi monterami. Wtedy masz pewność, że będzie dobrze i już właśnie na etapie instalacji sprawdzają, czy całość działa, jak potrzeba. Wykonują symulacje przeciwpożarowe.

kikiriki2k

Posty: 8

 
No właśnie zastanawiam się nad ceną takich usług, a właściwie kompleksowej ochrony przeciwpożarowej. Może robią jakąś wstępną wycenę, żeby klient mógł się zorientować w kosztach?

Augustynnn

Posty: 6

 
Jestem już po wstępnej rozmowie z rzeczoznawcą przeciwpożarowym. Potrzebowaliśmy przeglądów dotychczasowej instalacji, lecz wynika, iż będzie chyba wielka zmiana. Wiele elementów nie zdaje już egzaminu. Całość będzie nas chyba dużo kosztować.

propek1

Posty: 2

 
Też uważam, że jak sprawa dotyczy bezpieczeństwa pożarowego, to lepiej zlecić prace specjalistom. Oni wykonują również symulacje pożarowe. Masz pewność, że wszystko będzie, jak trzeba.

Grabow12

Posty: 3