uzależnienia terapie

uzależnienia terapie

Ojciec pije. Dostał ultimatum na leczenie i się zdecydował po wielu latach namawiania. Wzięłam odpowiedzialność na siebie, żeby zebrać możliwie najwięcej kontaktów na solidne ośrodki leczenia uzależnień w Polsce. Wyjazd zagraniczny w ekstremalnym przypadku również wchodzi w grę, ale wolałabym tego uniknąć. Możecie doradzić najlepsze waszym zdaniem rozwiązanie?

PiSi

Posty: 1

 
Trzeba zachować kontakt z grupą motywacyjną nawet po zakończeniu terapii. Innego wyjścia nie widzę, żeby utrzymać wypracowane wyniki.

bartek33

Posty: 5

 
Dzwoń do nich 785 966 565. Wzięłam numer od dalszej rodziny, w której poważny problem alkoholizmu zakończył się pozytywnie. Jak chcesz to trochę ci napiszę na priv o tej historii. Chwilowo wolę pozostać anonimowa. Numer jest 100% pewny i tam już cię naprowadzą na właściwe rozwiązania.

mew soncz7777

Posty: 5

 
Alkoholika warto wspierać mocno na każdym etapie leczenia. Ja wsparcia nie miałem i było znacznie gorzej przy wychodzeniu z uzależnienia. Ludzie z rodzinami jakoś szybciej dochodzili do siebie.

Hoteowo24h

Posty: 10

 
Jestem psychoterapeutą z dwudziestoletnim doświadczeniem i zdarza mi się dość często naprowadzać ludzi na podobne ośrodki. Mój faworyt na razie to kaszubski Want, bo mam wiele podziękowań za polecenie od dotychczasowych pacjentów. Znam kadrę od nich i godni zaufania ludzie. Odsyłam Państwa do ich planu dnia, poglądowo http://www.uzaleznienia-terapia.pl/plan-dnia. Można porównać z innymi ośrodkami, co jest dość popularną praktyką przed ostatecznym wyborem. Pozdrawiam serdecznie i życzę szybkich sukcesów w leczeniu.

witek55

Posty: 12

 
Najlepiej to zdobyć finansowanie NFZ, a później za dodatkowe rzeczy w terapii dopłacać. Wtedy nie ma jeszcze takiego obciążenia.

deruner56

Posty: 22

 
Mieszkam na Pomorzu. Według mnie sprawdzona kadra leczenia uzależnień to http://www.uzaleznienia-terapia.pl/kadra. Dwóch moich dobrych kumpli z dzieciństwa tam się leczyło z dobrymi skutkami. Mitingi AA otwarte dla każdego, więc możesz od razu zaciągnąć języka, czy wszystko ci pasuje.

johncena67

Posty: 13

 
Byłem na 8 – tygodniowej terapii na początku, więc w sprawach zawodowych jeszcze do przeżycia. Później miałem już grupowe wsparcie od czasu do czasu i przyznam, że jest coraz lepiej. No i mieszkanie w ośrodku jest korzystne, bo można czymś innym się zająć po prostu.

pawel253

Posty: 4

 
Tylko do prywatnego ośrodka i to najlepiej na pełen turnus, w tym konsultacje pilne w ramach nawrotów.

barca 29

Posty: 12