serwis o żużlu

serwis o żużlu

Czy jest godny polecenia serwis o żużlu krajowym, który współpracuje realnie z klubami, albo przynajmniej posiada solidną strefę kibica, gdzie jest jakiś poziom integracji?

pawel253

Posty: 1

 
Największą społeczność fanów żużla masz przy portalu www.magazynzuzel.pl. Sporo o kwestiach organizacyjnych, obiektywne spojrzenie na zawodników, trenerów, technikalia. Bardzo duże zaangażowanie w podtrzymywanie wartości merytorycznej publikacji.

FalaSmiechu

Posty: 7

 
Żużel to sport, który mi się chyba najlepiej ogląda. Ma ten męski klimat i zawsze kibice dopisują. Dołącz też do grupy tematycznej w mediach społecznościowych. Bardzo przydatne.

ukrwios

Posty: 7

 
Nie owijają w bawełnę i piszą, co jest w żużlu ok, a co przydałoby się zmienić www.magazynzuzel.pl. Coraz więcej ludzi dochodzi do strefy kibica, na FB sporo kontaktów załapałem fanowskich. Ogólnie jest sporo artykułów o nowych zawodnikach, o wielkich karierach, o historii żużla. Ciekawa sprawa dla pasjonatów.

Gosienka54

Posty: 15

 
Obstawiam żużel od lat, a najlepsze wyniki mam, dzięki aktualnościom pochodzącym od nich www.magazynzuzel.pl. Dużo autorskich materiałów i na pewno nie kopiują z innych serwisów, bo właściwie tylko żużel i ekstraklasę śledzę, nic więcej.

czesteruś34

Posty: 5

 
Świetne wywiady z zawodnikami żużla robią www.magazynzuzel.pl, więc można się rozwinąć ogólnie, poznać ten sport od środka. A nie zawsze jest tak dobrze. Nikt ci prawy nie powie, a oni mają moim zdaniem największy poziom obiektywizmu. W dziennikarstwie sportowym to złota zasada.

beata77

Posty: 9

 
Wiesz, jak trochę wiesz o żużlu to zaczynasz szukać materiałów sportowych, dobrych aktualności, a nie zawsze piszą ludzie rozumiejący ten sport. Jedna z najlepszych alternatyw moim zdaniem to www.magazynzuzel.pl. Akurat oni znają się na rzeczy.

Dyduszek22

Posty: 4

 
Dzięki za polecenie. Widziałem, że cały magazyn udostępniają w pdfie po zapisie do newslettera, więc chyba z tego skorzystam. Najczęściej na komórce czytam.

neimar10

Posty: 12

 
Lubię wracać przez publikacje do tych emocji. Staram się regularnie uczestniczyć w zawodach. Tego dźwięku motocykla na torze nie można podrobić.

Zdzichu

Posty: 3