Potrzebna pomoc detektywa

Potrzebna pomoc detektywa

Szukam detektywa w Krakowie – ktoś coś? Chodzi o sprawę prywatną, poszukujemy dawnego przyjaciela naszego dziadka. Wojna ich rozdzieliła, ślad po człowieku zaginął. Chcielibyśmy go odszukać.

Zdzichu 

Posty: 1

 
Mnie się usługi detektywistyczne kojarzą głównie z obsługą dla biznesu jak chce się sprawdzić wiarygodność kontrahenta, albo nowo przyjmowanego pracownika, no i też w tych sprawach rozwodowych faktycznie wiem że coraz więcej osób sięga po pomoc detektywa.

piehoot

Posty: 11

 
Dużo ludzi też w dzisiejszych czasach wychodzi z domu i nie wraca...także tutaj też pewnie sporo osób korzysta z pomocy detektywów w odnalezieniu zaginionej osoby.

Oct714

Posty: 10

 
Dużo ludzi biznesu korzysta z usług detektywów na pewno, tylko że to jest zawsze robione dyskretnie i po cichu, o tym się oficjalnie nie mówi

Yuri20

Posty: 3

 
Ciekawe jak teraz działaja detektywi bo na pewno ich praca wygląda zupełnie inaczej niż to się czasem widzi w tych starych amerykańskich serialach. Dziś już mocno musi wchodzić w grę elektronika i internet.

@_24lampy

Posty: 30

 
Oj ja to bym chętnie zaangażowała detektywa w kilku sprawach gdyby mnie tylko było na to stać. Z tego co wiem to każdy dzień prowadzenia obserwacji to są spore koszta.

orange777

Posty: 8

 
Mi się detektyw to wybinie kojarzy z filmami i serialami. Swego czasu był taki popularny serial paradokumentalnhy jak W11, super się to oglądało zwłaszcza te pierwsze sezony, można było podejrzeć pracę współczesnego realnego detektywa.

fasnnnn9898

Posty: 13

 
W większych miastach jest tych detektywów teraz dużo gorzej w mniejszych miejscowościach takich jak moja..a szkoda bo by się przydał detektyw na miejscu.

Pięknaaa12

Posty: 12

 
Ja to chyba nigdy z usług detektywa nie będę korzystał, w każdym razie nie zapowiada się...chociaż z drugiej strony kto wie, nigdy nie mów nigdy.

micko

Posty: 6

 
Z własnego doświadczenia powiem że lepiej zatrudnić detektywa który ustali czy druga połowa zdradza czy nie, niż żyć w permanentnej niepewności. Ale też z doświadczenia mogę powiedzieć, że jeśli już ktoś ma podejrzenia że żona/mąż zdradza, to raczej nie są one przypadkowe i to się potwierdzi...Niewierność mojego męża potwierdził akurat detektyw Husarski (tu go można znaleźć -http://detektywhusarski.pl ). Długo to nie trwało, mąż się wysypał już w pierwszych dniach obserwacji.

mew soncz7777

Posty: 4