oferty pracy za granicą, opinie

oferty pracy za granicą, opinie

Z góry wielkie dzięki za polecenie jakiejś agencji pracy. Szukam roboty jako hydraulik. Najbardziej interesują mnie Niemcy, ale może być też gdzie indziej, byleby zarobki były okej.

Penio

Posty: 1

 
Jeżeli wiecie może o jakimś ogłoszeniu o pracy spawacza w Niemczech, napiszcie. Od dłuższego czasu nie mogę znaleźć nic sensowego. Poza tym nie chciałbym działać na własną rękę, a lepiej przez agencję. Jak coś, to czekam i dzięki.

Lupusx

Posty: 12

 
Ja też myślałem, żeby fajnie byłoby ogarnąć sobie jakąś pracę za granica, ale chyba się do tego nie nadaję. Chodzi o rozłąkę z rodziną. Różnie to potem bywa. Jakie macie doświadczenie w tej kwestii. Mamy dwoje małych dzieci w wieku przedszkolnym, więc tym bardziej jestem potrzebny żonie tutaj na miejscu.

emkaer

Posty: 16

 
Pracy w Niemczech jest dużo. I to nawet dla osób bez konkretnych kwalifikacji specjalizacji. Pracę należałoby jednak odszukać poprzez biuro, bo wówczas masz pewność, że wszystko jest legalnie. Nikt cię nie oszuka, itd. Bezpieczeństwo ponad wszystko :)

Darjusa

Posty: 6

 
Dużo ofert pracy. Sami sprawdźcie, może znajdziecie coś dla siebie. Również Niemcy – https://besthillwork.eu. Mnie pomogli. Jestem zadowolony zarówno z zarobków, jak i warunków. Bardzo rzetelna agencja. Polecam.

korasek

Posty: 10

 
Jeśli chodzi o oferty pracy za granicą, to nie ma teraz możliwości, żeby nie znaleźć czegoś dla siebie. Co do rodziny – zawsze możesz ściągnąć ich potem do siebie. Kwestia podjęcia życiowej decyzji :)

namedal6

Posty: 3

 
Co do ofert pracy w Niemczech, to widzę, że nie jest źle. Dla chcącego, nic uciążliwego. Ja jednak jestem osobą niesłychanie przezorną i jak tylko podejmę decyzję o wyjeździe, nie będę działać na własną rękę. Poszukam agencji pracy, jaka zajmuje się wszelkimi formalnościami i umożliwia legalną pracę.

andrew66

Posty: 6

 
Jeżeli wiecie może o jakimś ogłoszeniu o pracy spawacza w Niemczech, napiszcie. Od dłuższego czasu nie mogę odszukać nic sensowego. Poza tym nie chciałbym działać na własną rękę, a lepiej przez agencję. Jak coś, to czekam i dzięki.

Klasowe34

Posty: 6