Jaki detektyw?

Jaki detektyw?

Witajcie. Od pewnego czasu tracę kontakt ze swoją córką, mam wrażenie że wpadła w jakieś dziwne towarzystwo, coraz bardziej unika ze mną rozmów itp. Wcześniej tak nie było. Zastanawiam się nad tym, żeby skorzystać z pomocy detektywa w kwestii obserwacji dziecka. Warto, nie warto? Co myślicie? Korzystaliście może z takiej pomocy?

bartek33

Posty: 5

 
Słyszałem historię o znajomej mojej babci która odszukała swoja dawną miłość jeszcze z czasów przedwojennych i rodzina jej opłaciła detektywa który takie poszukiwania prowadził. Ale jak się te biuro nazywało? Nie wiem.

mikuś33

Posty: 11

 
Na stronie aniolkrupski.pl masz ofertę agencji z którą ja współpracuję od niedawna przy szeroko pojętym wywiadzie gospodarczym – terminowi, szczegółowi, jeszcze się nie zawiodłem.

labuh

Posty: 19

 
Ja się zdecydowałam niedawno na pomoc adwokata i to był dobry pomysł, chodziło krótko mówiąc o sprawę matrymonialną. Zaczęłam się spotykać z facetem z portalu randkowego i niby wszystko było okej, ale coś mi w nim nie pasowało, czułam że coś kręci. Okazało się, że facet ma dużo długów i generalnie skacze z kwiatka na kwiatek, naciągając kolejne kobiety. Co do detektywa to wszystko sprawnie ustalił p. Tomasz Anioł, szybki, dokładny i dyskretny.

Marioleczka

Posty: 8

 
Najważniejsze żeby detektyw pracował dyskretnie, to jest podstawa. A ja raz współpracowałem z facetem który tak prowadził obserwację, że tylko człowiek spłoszył...

Gucio

Posty: 8

 
Może coś zaradzi Tomasz Anioł i jego agencja detektywistyczna. Ja korzystałem z jego pomocy jak walczyłem o dziecko z moją byłą żoną. Wiedziałem że moja eks wcale się nie opiekuje synkiem w odpowiedni sposób, ale sam bym tego przed sądem nie udowodnił, dopiero materiał jaki zgromadził detektyw okazał się przechylić szalę na moją korzyść.

Marioleczka

Posty: 9

 
Mój brat chce zrezygnować z pracy w wojsku i zająć się detektywistyką z tego co mówi to jest teraz popyt na takie usługi, ludzie i prywatnie i firmowo korzystają.

Batiatus

Posty: 23

 
Detektywi tani nie są, ale przez to że działają niejako w drugim obiegu – poza oficjalnym działaniem policji – to często mogą rzeczywiście więcej się dowiedzieć, choćby w temacie zaginionych ludzi.

mirekp2005

Posty: 3

 
Z tego co się orientuję to praca detektywa niestety ale kosztuje i też mało osób sobie może na taką obsługę pozwolić. Dlatego w przypadku choćby dowodów zdrady to tylko ludzie naprawdę zamożni z takich usług korzystają.

bernatka789

Posty: 2

 
Z nianią to ja mam teraz stracha, bo szukamy kogoś do opieki nad dzieckiem i akurat nie udało się wyszukać nikogo z polecenia więc będzie w ciemno musieli zatrudnić...Może kamerę zamontujemy, albo chociaż podsłuch jakiś, żebym wiedziała co się dzieje w domu.

Budowlanic23

Posty: 23