StartUp Stock

StartUp Stock

Jakie macie zdanie o społecznościowych zbiórkach pieniędzy na ryzykowne projekty biznesowe?

pawel253

Posty: 4

 
Szczerze mówiąc to podoba mi się idea startupstock.eu, bo przynajmniej można małym kapitałem wyemitować akcje biznesu, a na GPW mały przecież nie wejdzie. Jestem za każdym pomysłem, który wyrównuje szanse najmniejszych wizjonerów. W Polsce tego potrzeba. Jakiegoś ożywienia przedsiębiorczego.

Rimano

Posty: 3

 
Popieram każdy projekt, który daje szansę ludziom bez kapitału, ale za to z dobrymi pomysłami.

audi80

Posty: 4

 
Koszty wejścia niezbyt duże, a dzięki temu ryzyko się obniża. Pewnie bym zaryzykował, gdybym miał tylko pomysł na biznes ;)

labuh

Posty: 12

 
Przynajmniej Startup Stock nie blokuje cię dziwnymi terminami lokowania akcji. Po prostu emisja działa we własnym tempie i dużo zależy od właściciela startupu, od pozyskanych znajomych w mediach społecznościowych, od bazy kontaktów ogólnie. Jak to się okaże wiarygodna giełda to wchodzę na większym poziomie, bo szukam jednak alternatywy dla GPW, Forex i obligacji korporacyjnych. Przydałyby się inwestycje z potencjałem dynamicznego zwrotu.

sebastian90

Posty: 7

 
Muszę to głębiej sprawdzić pod względem prawnym i podatkowym. Przyda się pewnie rozmowa z doświadczoną księgową przed wejściem w coś takiego.

Kitas

Posty: 3

 
Liczę przede wszystkim na to, że to będzie dofinansowanie bez dodatkowego oprocentowania, czy papierkowej roboty i spójne z przepisami.

wielgi

Posty: 31