Oleje przekładniowe do skrzyń manualnych

Oleje przekładniowe do skrzyń manualnych

Gdzie opłaca się waszym zdaniem kupić oleje silnikowe? Głównie zależy mi na markach Castrol i Shell, mineralne oleje do starszego auta.

gregBard

Posty: 14

 
Nieprzeterminowane, oryginalne oleje samochodowe, z polskimi etykietami znajdziesz na http://oleje-sklep.com. Polecam ten internetowy sklep motoryzacyjny z banalnego powodu. Nie miałem nigdy problemów technicznych z silnikiem po używaniu ich asortymentu, a to moim zdaniem najważniejsza kwestia.

Budowlanic23

Posty: 23

 
Jak masz nowszy samochód to polecam sklep http://oleje-sklep.com. Dostaniesz oryginalne produkty z krajową etykietą, do tego nieprzeterminowane. Syntetyki w najlepszej cenie. Nawet do ciężarówek i maszyn rolniczych co nieco znajdziesz. Jeżeli chcesz jakości to tylko powyższy link. Jeżeli masz stare auto to już i tak nie ma różnicy co w nie lejesz tak naprawdę.

Mam nadzieję, że pomogłem i pozdrawiam.

leeoon

Posty: 28

 
Pracuję w warsztacie samochodowym i szef kupuje różne akcesoria i kosmetyki samochodowe przez http://oleje-sklep.com. Mój szef to sknera i szuka zawsze najtańszych rozwiązań, więc ten sklep w ciemno mogę polecić :)

wielgi

Posty: 31

 
Podobno można zmieniać olej silnikowy tylko z rzadszego odpowiednika na gęsty, nigdy odwrotnie. Kierowcy zazwyczaj popełniają w tym zakresie sporo błędów jakościowych.

QQrydza

Posty: 27

 
Wiem, że Ford i BMW mają czasami specyficzne wymagania w stosunku do wyboru oleju silnikowego. Spełnienie norm ACEA obowiązkowe w nowszych autach.

Eksperttt45

Posty: 32

 
Niektórzy sprzedawcy na Allegro specjalizują się w promocji oleju samochodowego z Niemiec. Podobno jest spore zainteresowanie.

Damulk555

Posty: 20

 
Reklamy oleju swoją drogą, a życie kierowcy swoją. Ja zawsze po przejechaniu około pięciu tysięcy kilometrów wymieniam olej i faktycznie mam spokojniejsze życie pod kątem problemów eksploatacyjnych. W Stanach reklamują oleje, które wytrzymają miliony kilometrów, ale to musi być ostra ściema.

mJaUrVcEin

Posty: 10

 
Dowiedz się, czy producent oleju współpracuje z producentem aut. Wtedy można bezbłędnie dobrać opakowanie.

Jacuś3456

Posty: 28

 
Sporo czytam o olejach samochodowych i przyznam, że teraz stawia się na syntetyczne odpowiedniki. Silnik lepiej pracuje, mniej się zużywa, na paliwie też oszczędzasz.

qwed

Posty: 21