Prezent off-road

Prezent off-road

Agencja eventowa jest mi potrzebna na Górnym Śląsku, która ma fajne scenariusze imprez firmowych, wyjazdów integracyjnych i tak dalej. Jakieś propozycje? Szukamy kogoś uczciwego do stałej współpracy.

Black_Riot

Posty: 2

 
Dla mnie bardzo istotne jest bezpieczeństwo podczas firmówek, zwłaszcza takich terenowych, które teraz zresztą są bardzo popularne. Wyjazdy na biwaki gdzieś poza miasto – ma to swój klimat, choć ja chyba jednak wolę hotel, basen i ewentualnie jakiś paint ball.

eGall

Posty: 25

 
Mają dobre podejście w Fabryce Przygód, namiary masz na fabryka-przygod.pl. Ilekroć z nimi robimy firmówkę tylekroć ludzie są happy, że nie było nudy. Nie ma problemów z rozliczeniem się, nawet teraz jak chcieliśmy się na przyszły rok dogadać to wyszli nam naprzeciw z Voucherem który jeszcze w tym roku do rozliczenia Vatu sobie weźmiemy ale sama impreza będzie w przyszłym roku, także plus dla nas.

Laleczka

Posty: 11

 
Fajnym pomysłem jest wyjazd integracyjny za granicę, teraz tak naprawdę inne kraje są bardzo blisko, czy to w Czechach można na świetne warunki trafić, czy to w Niemczech, a długo się wcale nie jedzie.

xtigerx

Posty: 25

 
Mamy teraz mieć dość ciekawe wydarzenie w firmie bo będzie pierwsza w historii impreza świąteczna...najgorzej to się boję dzielenia się opłatkiem...bo coś myślę, że ktoś na to wpadnie...

Michaś

Posty: 11

 
Kiedyś nasza firma dość często jakieś imprezy zlecała ale ostatnio trochę cały ten temat umarł. Zmienili się szefowie i też wszelkie wyjazdy, integracja zamarła. Mam nadzieję, że to się zmieni bo dużo takie eventy dawały.

hybris4

Posty: 25

 
Mi się obiło o uszy że w przyszłym roku ma być wyjazd integracyjny robiony aż do Hiszpanii ale aż nie chce mi się w to wierzyć...byłoby naprawdę grubo i pozytywnie bym się zaskoczył gdyby się to miało potwierdzić.

FiKra

Posty: 27

 
Dobrze zrobione imprezy firmowe i tez regularnie powtarzane robią dobry klimat w zespole, nie ma lepszego pomyslu na integrację według mnie, człowiek chce przychodzić potem do pracy w której się dobrze czuje z ludźmi.

Oct714

Posty: 6

 
Wiem że dużo firm się na survival decyduje żeby scalić grupę, jest to jakieś rozwiązanie, choć moim zdaniem dość ekstremalne i też różnie może być przez ludzi odbierane. Trzeba by wcześniej wybadać grupę czy by w czymś takim w ogóle chciała uczestniczyć.

monia

Posty: 5

 
Bardzo dobrze wspominam wakacyjną imprezę integracyjną jaką nam Fabryka Przygód zrobiła. Generalnie mają różne scenariusze, rózne pomysły. Można było zorganizować cały event u nas w firmie ale wybraliśmy teren i off road – to jest ich główna specjalizacja i trzeba przyznać że robią to dobrze, dbają o bezpieczeństwo uczestników.

Marioleczka

Posty: 7