Porównywarka AC

Porównywarka AC

Witam serdecznie wszystkich kierowców i łączę się z wami w bólu co do kosztów ubezpieczeń...OC ostatnio to jakiś dramat jest. Ja chcę zmienić ubezpieczyciela w najbliższym czasie – gdzie szukać, znacie jakieś dobre porównywarki przy których nie ma dużo wpisywania danych itp.?

TomekK

Posty: 2

 
Na starcie dla początkującego kierowcy wszystko jest drogie, a potem się przyzwyczaja :) Inna sprawa, że faktycznie z biegiem lat te oc wyliczają dużo bardziej korzystniej niż na dzień dobry

Jasio

Posty: 6

 
Za wszystko w życiu trzeba płacić, za darmo nie istnieje, jak to mówią – nie ma darmowych obiadów...czy coś w ten deseń :) Ale wiadomo zawsze można szukać lepszych ofert, jedyne co można zrobić .

mnichhhu8

Posty: 6

 
Mam nadzieję że OC jednak będzie tanieć choć jak czytałem ostatnio analizę w sieci w jakimś artykule to ma być wręcz przeciwnie i powinno być jeszccze drożej. Wszystko drożeje...masło za 7 zł. Jak żyć? ;)

miko_poz

Posty: 7

 
Warto przez porównywarki szukać, jest ich sporo, ja polecam najtaniejuagenta.pl. Przejrzyście, dużo różnych ofert, długo się na odpowiedź z wyliczonymi składkami nie czeka.

cichoszek

Posty: 7

 
Najlepiej sobie kilka do kilkunastu nawet towarzystw sprawdzić, ja to robię na piechotę, po kolei, ale wiem że dużo ludzi z porównywarek korzysta. Co kto woli.

Ciapek

Posty: 8