system magazynowy, dobry program ?

system magazynowy, dobry program ?

Witam. Jaką funkcjonalność powinien mieć system magazynowy, który kupię? Pytam, aby uniknąć nietrafionej inwestycji w tym zakresie. Czekam na Wasze opinie na ten temat.

wieslawek

Posty: 2

 
Nie chciałem oszczędzać, gdy w rachubę wchodziło zarządzanie magazynem. Odszukałem oprogramowanie, które było w moim zasięgu finansowym, a jednocześnie charakteryzowało się bardzo dużą ilością zadowolonych użytkowników. Mogę podać Wam nazwę programu w prywatnej wiadomości.

alibaster5

Posty: 11

 
Z własnego doświadczenia powiem, że polecam zainwestować w faktycznie solidny system magazynowy. Dzięki temu unikniecie w przyszłości konieczności rozbudowywania jego funkcjonalności bądź zmiany oprogramowania na różne. To faktycznie wymagające zadanie.

saradonin

Posty: 4

 
Nie oszczędzajcie, gdy wybieracie system magazynowy, ponieważ w przyszłości kiepska decyzja może poskutkować sporymi problemami w zakresie gospodarki magazynowej. Doskonale zdaję sobie sprawę z tego, o czym mówię, bo zmagałem się z tym kłopotem.

CHatka-eKo

Posty: 4

 
System magazynowy, które mogę z pełną odpowiedzialnością zarekomendować znajdziecie pod tym adresem: http://www.lomag.pl/warehouse/. Jestem bardzo zadowolony z jego możliwości.

Miluśkooo2

Posty: 13

 
Naturalnie wybrany uprzednio system magazynowy można zmienić, aczkolwiek wymaga to dość wiele zaangażowania, a jednocześnie nakładów finansowych. Lepiej odpowiednio wybrać za pierwszym razem.

kombo87

Posty: 7

 
Gdy uruchamiałem firmę z mojej perspektywy uciążliwym zadaniem było zarządzanie magazynem, bowiem sprzedawałem niezmiernie sporo produktów. Kwestię zdecydowanie ułatwiło mi należyte oprogramowanie, jakie nie było drogie.

Vez

Posty: 16

 
Moja firma zatrudnia ponad 20 osób, więc zarządzanie magazynem jest dość dużym wyzwaniem w kontekście tego, aby wszystkie stany magazynowe były zgodne. Staram się kontrolować tę kwestię systematycznie, dzięki czemu mam pewność, iż nikt mnie nie oszukuje.

syrena88

Posty: 2