Sklep z porcelaną

Sklep z porcelaną

Cześć, czy używacie porcelany w kuchni? Jak się u was sprawdza, czy może rezygnujecie z rozbudowanej zastawy na rzecz czegoś prostszego?

labuh 

Posty: 3

 
Jak nauczyłem się korzystać z waz, a robię to coraz częściej to wydaje mi się, że porcelana jakby podnosi prestiż posiłków. Chce się jadać z rodziną. Warto na wszelki wypadek kupić, jak cyklicznie przyjmujesz gości. Na pewno się przyda.

Szybka Krysia

Posty: 16

 
Polscy producenci porcelany to międzynarodowy poziom jakości podobno, więc warto poszukiwać w kraju, a nie wychodzić do kolekcji zagranicznych.

RRrico

Posty: 21

 
Zainwestuj w porcelanę przeznaczoną bezpośrednio lokalom gastronomicznym, bo zazwyczaj charakteryzuje się większą jakością produkcji.

Damiano

Posty: 23

 
Przyznam, że na pewno z porcelany się najlepiej je, bo żadnego zapachu nie zbiera, łatwiejsza w pielęgnacji, neutralna dla smaku potraw całkowicie. Teraz chińskim talerzom, takim najtańszym to w ogóle nie ufam, bo słyszy się o zaniku bezpieczeństwa podczas produkcji. Z porcelaną takich problemów po prostu nie masz.

audi80

Posty: 5

 
Wiem, że nawet konkretne elementy porcelanowe do kuchni sobie dobierzesz w http://www.helios-szklo.pl, bez potrzeby inwestowania w całą zastawę. U mnie to było duże ułatwienie, bo miałam zastawę, ale niekompletną z dawnych lat, a dzięki nim sobie uzupełniłam za stosunkowo niewielkie pieniądze.

frotka90

Posty: 34

 
W porcelanie nie masz opcji wystąpienia szoku termicznego. Potrawy w każdej temperaturze podasz, a i z przenoszeniem gorących dań nie ma problemu, więc w niektórych sytuacjach idealna sprawa.

Motospec

Posty: 6

 
Widziałam niedawno czarną porcelanę. Po prostu piękna i chce się od razu kupić ;) Większy komfort podawania posiłków, no i wiesz, że bezpieczny materiał. Nic nie przechodzi do jedzenia, a to bardzo ważne.

mirekp2005

Posty: 13