Porównywarka AC

Porównywarka AC

Kierowcy, gdzie płacić za OC, żeby mieć dobry pakiet i jednocześnie nie dać się oskubać? Ktoś, coś? Jak szukaliście dla siebie ubezpieczenia? Polecacie jakieś internetowe kalkulatory OC?

Nikuś23

Posty: 1

 
Dosalają za ubezpieczenia ostatnio i w sumie ciekawi mnie skąd te ceny zaczęły tak szybować w górę? Coś się na rynku wydarzyło takiego nagłego, jakieś tąpnięcie, że nagle za OC trzeba tyle płacić? Z czego to wynika?

wiesław11

Posty: 7

 
Cena jest ważna, ale nie najważniejsza. Dużo bardziej liczy się to co jest w regulaminie ubezpieczenia a potem jego realizacja już w prawdziwym życiu. Firma sobie może wszystkie zapisać w ofercie, a jak potem wygląda jej wykonywanie, to różnie bywa.

mateo29

Posty: 8

 
Trudno coś podpowiadać bo ubezpieczenia są bardzo indywidualną sprawą, a już auto casco to ogóle. Tutaj trzeba z milion danych podać odnośnie auta i jego przechowywania żeby składkę obliczyło. Dlatego nigdy AC nie chciałem.

Kasia1212

Posty: 5

 
Dobrze, że te czasy już powoli mijają kiedy byłem młodym kierowcą bez doświadczenia i za OC płaciłem krocie. Swoje trzeba było przecierpieć, ale teraz jest już lepiej. W miarę dobrze jeżdżę, wypadków nie miałem żadnych, także stawki spadają.

namedal6

Posty: 7

 
Najlepszym pomysłem jak ktoś nie chce za OC przepłacać jest skorzystanie z porównywarki a najlepiej z kilku – porównanie porównywarek też wcale nie zaszkodzi :) Mi się dobrze korzystało choćby z portalu . Jest jasno zaprojektowany, od razu wiadomo gdzie co kliknąć, żeby wysłać formularz, nie trzeba się domyślać.

piekniśś

Posty: 12

 
No tak, nie jest lekko z ubezpieczeniami. Każda firma chce na kierowcy zarobić przede wszystkim. Zawsze jakimś pomysłem jest sprawdzanie sobie większej ilości ofert i dopiero po jakiejś selekcji wybór tej najlepszej. Tylko że pewnie większość ludzi to nie ma czasu na takie sprawdzanie. Można spróbować przez porównywarki, dużo ułatwiają i przyśpieszają. Ja mam dobre zdanie o stronie . Czytelna, łatwo wypełnić formularz .

Yuri20

Posty: 8

 
Mnie kolega namawia dość mocno na jedną firmę ubezpieczeniową, bo dla niej pracuje i miałby zarobek jeśli bym się zgodził i podpisał umowę. Tylko że różnie ludzie o nich mówią, różne opinie się czyta i trochę mam teraz zgryz.

Klarka45

Posty: 8

 
Ja bym podpowiadał taką stronę . Biorą pod lupę 60 kilka różnych firm, także można sobie zweryfikować ceny w zasadzie u wszystkich głównych ubezpieczycieli. Ja dzięki nim znalazłem ofertę tańszą o dobre 10-15 procent. Wszystko można załatwić zdalnie, bez chodzenia po biurach i tracenia czasu.

TomekK

Posty: 5

 
Porównywarkę na pewno nie zaszkodzi sprawdzić, ale też trzeba pamiętać o tym, że niska cena to nie wszystko na co warto patrzeć. Bo jednak ludzie lubią się zasugerować ceną jako jedyną wytyczną, a przecież w ubezpieczeniu chodzi przede wszystkim o to, żeby w razie wu było realizowane, a nie olane przez firmę. Więc może czasem lepiej dopłacić i mieć pewność, że tak będzie.

Yuri20

Posty: 6