Sprzęt sportowy - sklep online

Sprzęt sportowy - sklep online

Gdzie kupię w dobrej cenie worek Bushido? Zależałoby mi żeby można było taki worek dociążyć do 50 kg nawet. Ktoś, coś? Zamawiał ktoś może ostatnio coś takiego online? Ile daliście?

Zdzichu

Posty: 2

 
Ja to muszę sobie jakoś podłogę zrobić w piwnicy że jak rzucam ciężary to żeby dobrze amortyzowało bo jednak sporo potrafię nałożyć na gryf i czasami potrzebuję zrzucić ciężar gdzieś z metra z wysokosci pasa na ziemię.

Yuri20

Posty: 8

 
Dobry drążek do ściany można już za kilkadziesiąt złotych kupić od K Sport a oni mają raczej mocne, wzmocnione konstrukcje. Na stronie k-sport.com.pl są drążki opisane dość dokładnie widać jak wygląda montaż, rozstaw itp. W ich drążkach podoba mi się odległość od ściany jest na tyle duża że można swobodnie wymachy robić i się nogami raczej o beton nie zaryje.

Marioleczka

Posty: 7

 
Jest teraz tego sprzętu do kupienia bardzo dużo, to już nie te czasy co kiedyś że trzeba było samoróbki robić i kombinować, spawać nieraz czy skręcać samemu rurki i jakieś drążki tworzyć, teraz masz gotowce do kupienia za parę złotych.

rrraszka

Posty: 4

 
W sklepie K Sport jest z czego wybierać, można bardziej podstawowe drążki znaleźć i bardziej zaawansowane. Ja kupowałem ostatnio u nich poręcz stacjonarną i się sprawdza, stabilna, wygodna, dobrze znosi obciążenia.

namok

Posty: 10

 
Na nogi co najlepiej kupić żeby efektywnie trenować te partie? Zwłaszcza na łydkach mi zależy żeby jakiś kształt miały bo uda to jeszcze jakoś wyglądają. Druga sprawa – na czym ćwiczycie mięśnie pośladkowe? One są mega ważne i też chciałbym je wzmocnić, bo mi w bieganiu powinny mocno pomóc.

bobuś34

Posty: 5