Podpis elektroniczny

Podpis elektroniczny

We Wrocku jak zorganizować sobie podpis elektroniczny, chodzi o biznes, będzie mi potrzebny do kontaktów z urzędami wszelkiego typu??? Ktoś coś może tutaj pomóc, podpowiedzieć?

adam86

Posty: 3

 
Przy podpisie elektronicznym całkowicie się zdałem na firmę Netvet – są we Wro i w Bielanach Wrocławskich z tego co wiem. Do mnie dojechali, dostarczyli zestaw, wgrali wszystko w system – cenowo drogo nie wyszło a nie musiałem tracić czasu na jakiś notariuszy czy jeżdżenie po urzędach.

Iunae_Milt

Posty: 6

 
Wiem że mój braciszek załatwiał dla swojej firmy podpis elektroniczny i sobie chwali. Trochę to u niego trwało, musiał formalności parę sobie ogarnąć po drodze, ale już wszystko ma, cały zestaw i korzysta często.

TomekK

Posty: 6

 
Przy deklaracjach celnych też podpis elektroniczny ma zastosowanie, ogólnie jest dużo sfer gdzie go teraz można wykorzystać, idzie to w Polsce do przodu bo na zachodzie Europy to już od dawna z takiego systemu korzystają.

enriquess

Posty: 3

 
Przy podpisie elektronicznym z tego co czytam jest trochę chodzenia po różnych punktach i załatwiania, inna rzecz że raz czytam że jest bezpłatny a w innych artykułach że kosztuje i na starcie i potem jeszcze trzeba go przedłużać jak abonament co też kosztuje.

Sklepik

Posty: 3

 
U mnie jest problem bo od jakiegoś czasu na stałe mieszkam w Niemczech a chciałbym sobie podpis elektroniczny zrobić. Muszę specjalnie do Polski przyjeżdżać w tym celu czy mogę to w DE sobie wszystko ustalić?

alibabuś45

Posty: 6

 
Można taki podpis na różne sposoby skombinować. Mi koleżanka polecała firmę Netvet i jestem zadowolona z tego jak to wyglądało. Przede wszystkim szybko, a po drugie ja sama nie musiałam nigdzie drałować to człowiek z firmy przyjechał do mnie do pracy i wgrał wszystko na kompa i jeszcze pomógł przy pierwszej operacji z podpisem. O ich ofercie masz info na netvet.pl/podpis-elektroniczny.

dabuj45

Posty: 4

 
Co ciekawe koszt zakupienia podpisu kwalifikowanego może być wliczony w koszty uzyskania przychodu jak ktoś prowadzi firmę. Jest to myślę dość ważna informacja jak ktoś się zastanawia nad takim tokenem.

345_14

Posty: 14