Polećcie dobrego konsultanta

Polećcie dobrego konsultanta

Witajcie!

Ostatnio zabrałem do siebie nowo poznaną dziewczynę, chciałem z nia spędzić miły wieczór przy filmie który wcześniej upatrzyłem sobie na stronie internetowej. Wszystko zapowiadało się dobrze. Kiedy już usiedliśmy na kanapie, wcisnąłem przycisk „play” i NIC” ! Niesłychanie się zdenerwowaliśmy, gdyż Internet tak się zacinał iż nie można było nic zobaczyć. Nie wiem czym to jest spowodowane. Czy film jest po prostu za długi jak na prędkość mojego Internetu? Czy w grę wchodzą również programy które są otwarte na pasku narzędzi?

Może to przez nie film się zacina.

Kolekcjoner

Posty: 28

 
Hej!

Ostatnio też szukałem dobrego Internetu który współgrał z telewizją i wszedłem na stronę : http://ittmedia.pl/internet/oferta-dla-biznesu/. Tam odszukałem wszystko co mi się przydało do wyboru dobrego pakietu, prędkości itp. To jest naprawdę wiarygodne źródło informacji.

Firma bardzo kompetentna! POLECAM!

Hymnny4

Posty: 27

 
Witajcie!

Koleżanka powyżej ma rację! Tych pakietów jest rzeczywiście niezwykle wiele, ale żaden mi jakoś nie przypadł do gustu. Dlaczego oni z góry ustalają pakiety i wchodzące w nie programy, które potem i tak nie będą poprzez nas oglądane? Czy nie moglibyśmy sobie po prostu ustalać sami które programy chcemy oglądać w telewizji? Może jednakże jest taka szansa? Wiecie coś na ten temat? Byłabym niezwykle wdzięczna gdybyście podali mi jaka sieć zajmuje się taką opcją.

Abaddon616

Posty: 22

 
Hej!

Ja mam tak samo. Gdy tylko wejdę na jakąś stronę, np. allegro to momentalnie zawiesza mi się cały komputer i nic nie mogę z tym zrobić! Pomaga tylko reset, natomiast to jest bardzo denerwujące! Nie chcę aby tak było. Nawet gdybym chciała zagrać w jakąś grę internetową z nudów to wszystko się zawiesza. Czy to oby na pewno wina Internetu? A może to poprzez mój słaby komputer? Pomóżcie, co mam zrobić? Doradzajcie.

Z góry dziękuję. Pozdrawiam. Paaa

pietryn045

Posty: 31

 
Spróbuj skonfigurować połączenie ręcznie w panelu sterowania i zobacz czy pomoże. Miałem taką samą sytuację. Na początku konfiguracja ręczna pomagała, natomiast z czasami nawet i to nie pomagało? Musiałem resetować komputer. Tylko to pozwoliło na chwilowe sprawne funkcjonowanie Internetu, lecz podkreślam ”tylko chwilowe”. Próbowałem wszystkich z możliwych sposobów, lecz żaden nie pomagał. Nawet wyłączałem i włączałem po parę razy router lecz i to nic nie dało. W końcu zadzwoniłem po fachowców z Siedlca którzy przyjechali i wymienili mi router na nowy. Obecnie śmigam po Internecie jak szalony! Spróbuj postąpić tak samo jak ja.

Pozdrawiam.

Jacuś22

Posty: 33

 
zależy mi na tanim i szybkim internecie. Co sądzicie na temat tego Internetu? Czekam na odpowiedzi.

Pozdrawiam.

showmemore43

Posty: 24