dobra drukarnia Szczecin

dobra drukarnia Szczecin

Może ktoś z Was ma jakąś sprawdzoną drukarnię z okolic Szczecina, gdzie będzie można zamówić wydruki materiałów reklamowych dla firmy. Różnego rodzaju ulotki, katalogi, plakaty, torby z firmowym logo. Ogólnie kompleksowo różnorakie materiały, które mogą służyć jako materiały reklamowe do firmy. Jak możecie coś pod tym kątem zaproponować to chętnie skorzystam z podpowiedzi.

TomekK

Posty: 1

 
Staraj się znaleźć drukarnie lokalnie, tak by ewentualnie jak będzie jakaś potrzeba szybko zamawiać wydruki. W tym momencie różne mogą być oczekiwania, czasami będzie trzeba nagle jakieś materiały reklamowe czy promocyjne przygotowywać więc jak się będzie miało drukarnie pod ręką to wydaje mi się, że to będzie wygodniejsze rozwiązanie niż internetowe składanie zamówień w drukarniach.

Damiano

Posty: 22

 
Jak masz firmę i chcesz przygotowywać materiały reklamowe to szukaj drukarni, która jest w stanie różne produkty wykonać i jednorazowo zamawiaj więcej materiałów to automatycznie będzie również szansa na mniejsze koszty jednostkowe, a potem przez dłuższy czas będziesz mógł materiały reklamowe rozprowadzać.

minus56

Posty: 9

 
Z drukarni, które działają w dużych miastach wydaje mi się, że na spokojnie można wybrać jakąś, która będzie w stanie zrobić wydruki na dużych formatach jeśli chodzi o potencjalne banery reklamowe. Więc jak dobrze poszukasz to wydaje mi się, że coś sensownego będziesz w stanie faktycznie dla siebie znaleźć i spokojnie materiały reklamowe uda się zamówić.

sthEn

Posty: 4

 
Jeśli chodzi o drukarnie to my już w firmie od bardzo dawna korzystamy ze szczecińskiej drukarni Print Hub. Najlepsza opcja jak dla mnie bo kompleksowo mamy w jednym miejscu wszystko co potrzebne. Nawet jeśli chodzi o zakres naszej działalności to nie ma problemu bo możemy u nich zamawiać nawet metki do ubrań https://www.drukarniaszczecin.pl/metki-odziezowe. Rozmiar raczej w standardzie prostokątnym, ale co do grafiki można tutaj dowolnie kształtować, albo też skorzystać z opcji projektu przez nich wykonanego. Na papierze kredowym więc pod kątem trwałości tutaj dla nich duży plus.

Babeczka

Posty: 6

 
Przy materiałach reklamowych staraj się sprawdzić jak wygląda oferta jeśli chodzi o drukarnie i jakie konkretnie usługi realizują. Sporo tych różnych firm obecnie działa więc wydaje mi się, że na spokojnie wśród nich możesz wybrać jakąś drukarnię, która będzie w stanie przygotować wydruki dobre jakości w sensownych cenach.

stopiw7

Posty: 4

 
Wydaje mi się, że jeśli chodzi o materiały reklamowe, w tym banery to już trzeba szukać dużych drukarni, które prowadza profesjonalną działalność i faktycznie takie wydruki będą w stanie realizować. Sprawdź kto działa w okolicy i ewentualnie lokalnie prowadzi tego typu działalność. Jeśli uda się kogoś lokalnie znaleźć, kto może takie wydruki robić to w miarę możliwości zawsze najlepsze rozwiązanie.

TomekK 

Posty: 4