siatka na kontener, szukam !!

siatka na kontener, szukam !!

Witam serdecznie. Jeżeli możecie powiedzieć coś na temat siatek na kontenery dokładnie o parametrach, jak o nich zdecydować, to niezmiernie dziękuję. Może znacie jakiegoś producenta, który jest godny uwagi.

Wariat

Posty: 1

 
Też uważam, iż nie ma to jak polska produkcja. Na rynku mamy paru sprawdzonych producentów siatki na kontener i uważam, iż nie ma co szukać dalej. Gdyż sam jestem użytkownikiem siatki transportowej, mogę powiedzieć, iż to najskuteczniejszy sposób. Polecam.

Yuri20

Posty: 14

 
Z tego co wiem, to siatki do kontenerów są już wzmacniane po obwodzie. Możesz zamówić siatkę polietylenową, bo to siatka żyłkowa, która nie pęka i nie mechaci się, więc jest idealna do transportu złomu czy gruzu.

brzoza78

Posty: 3

 
Polipropylenowe siatki mają naprawdę szerokie zastosowanie. My takich używamy do zabezpieczenia towarów na paletach i też jako siatki do kontenerów. Można powiedzieć, iż nie mamy z nimi żadnych problemów, ponieważ to siatki, jakie się nie niszczą. Są odporne na uszkodzenia i temperatury.

eef12

Posty: 14

 
Jeśli chodzi o maksymalnie długi czas użytkowania siatek na kontenery, to jest on zależny od gatunku tworzywa. Nawet jeśli to polipropylen, to są inne gatunki. Właśnie dlatego mówi się o tym, żeby stawiać na sprawdzonych polskich producentów ;)

Lupusx

Posty: 3

 
Polecam ten sklep z siatkami do kontenerów https://siatki24.pl/58-siatka-na-kontenery. Uważam, że to najlepsza propozycja po tym, jak przejrzałem wiele stron, gdy potrzebowałem. Polska sprawdzona produkcja :) godna polecenia.

pawel253

Posty: 12

 
Jeśli chcecie kupić siatki na kontenery, to pamiętajcie, że są to siatki o doskonałej odporności, ale tylko wtedy, gdy kupicie je w dobrym miejscu. Polecam prosto od producenta, bo wtedy masz pewność co do jakości. Z własnego doświadczenia polecam certyfikowany polipropylen, bo jest najlepszy.

mustafus

Posty: 4

 
Według mnie równie dobry jest polietylen. To tworzywo, jakie nadaje się na siatki na kontenery, kiedy transportujesz ładunki o ostrych krawędziach. Taka żyłkowa siatka jest najlepsza, albowiem naprawdę jest odporna. Nasza od mnóstwo lat służy i nic złego się z nią nie dzieje. Nie uszkodziła się, mimo że stale ją użytkujemy.

beata77

Posty: 4