Bramy garażowe

Bramy garażowe

Ogrodzenie posesji muszę kupić – pomożecie? Z tego co się zdążyłem zorientować to jest sporo opcji jeśli chodzi o takie przęsła, co konkretnego doradzicie? Co wychodzi najtaniej (pewnie siatka?) a co najdrożej? Z jakim systemem macie dobre doświadczenia?

Kitas 

Posty: 1

 
Tak myślimy z mężem nad ogrodzeniem przy posesji i jest trochę możliwości. Rodzice to mieli taki brzydki blaszany płot strasznie to wyglądało, my myślimy na czymś drewnianym albo chociaż przypominającym drewno.

martin888

Posty: 9

 
Fajne teraz ludzie mają te bramy wjazdowe na swój teren, wszystko automatycznie sterowanie nie trzeba z samochodu wychodzić. Ja to ciągle mam bramę średniowieczną :) Trzeba wyjsć zwolnić blokadę rozsunąć skrzydło...

Black_Riot

Posty: 8

 
Zazdroszczę wszystkim którzy mają swój garaż. Ja to auto stawiam pod chmurką pod blokiem...miałem ja już przejść czy to z gradem czy to z mrozem ale najgorsze z imprezowiczami wracającymi z baletów w środku nocy którym się moje lusterka spodobały nie wiedząc czemu.

GGregbard

Posty: 11

 
Nie znam firmy która by takie systemy sprzedawała bo też nigdy jeszcze nie musiałem żadnej bramy czy ogrodzenia kupować. Ale wszystko przede mną....planujemy kupić z żoną dom więc pewnie i bramy trzeba będzie poszukać. Ale to kiedyś.

Fanatyk

Posty: 19

 
Jest dobra firma u mnie w Częstochowie która bramy i ogrodzenia różnego typu sprzedaje i montuje. Na http://www.maxbramy.pl jest do nich namiar. Ostatnio kupiłem u nich ogrodzenie żaluzjowe z wypełnienie drewnopodobnym na swoją posesję i świetnie to wygląda a jednocześnie dobrze osłania mi teren przed wzrokiem sąsiadów czy przechodniów. O wiele lepsza opcja niż jakieś stalowe płoty przez które wszystko dokładnie widać.

zenek744

Posty: 3

 
Jakbym miał kupować nową bramę do garażu to chyba uchylną. Ale teraz generalnie jest tych opcji sporo. Ja mam skrzydłową bramę od dawna i coraz częściej myślę nad tym żeby ją wymienić bo jest po prostu nie praktyczna

Czarek

Posty: 13

 
Drogie są bramy z napędem na pilota? Jaka jest mniej więcej różnica w cenie jeśli bym kupował taką obsługiwaną ręcznie a taką elektronicznie? Ktoś coś wie w tej kwestii?

Michalek23

Posty: 3

 
Ja to kombinuję nad jakimś ogrodzeniem posesji. Póki co to nie mam autentycznie nic...MOże za dużo ludzi w okolicy to nie mieszka (jesteśmy trochę na odludziu) ale wiadomo że człowiek by się pewniej czuł z jakimś płotem za oknem.

dermuster

Posty: 3

 
Ciekawe teraz można znaleźc czy to bramy czy ogrodzenia, u sąsiada widziałem ostatnio że sobie taką z przeszkleniem postawił. Ja mam prostą bramę uchylną jeszcze po starych właścicielach i mi styka.

Hoteowo24h

Posty: 13