Powiekszanie penisa

Powiekszanie penisa

Jakie macie pomysły na powiększenie penisa lub może pójdę o krok dalej i zapytam o techniki uzyskiwania maksymalnego ukrwienia członka, bo podejrzewam, że nigdy w życiu nie miałem pełnej erekcji.

namok

Posty: 3

 
Przeciętna długość członka u mężczyzn to 12 – 18 cm, więc 12 cm to jeszcze nie jest tak tragicznie. Mieścisz się w normie. Z 11 można dojść na 12 suplementacją lub trochę więcej. Radziłbym też pracować nad grubością.

Lupusx

Posty: 8

 
Mam 21 lat, dwa lata temu zdiagnozowana depresja. Dzisiaj borykam się z problemami erekcji właśnie słabej. Moja dziewczyna nigdy nie narzekała. Natomiast ogólnie źle się z tym czuję. Próbowałem problem rozwiązać ćwiczeniami, medytacją, ale kiepsko szło. Później testowałem różne suplementy. Na razie czołówka, jak dla mnie to dr Penigreat. O tyle dobrze, że z niczym nie kolidują tabletki. Można pić z innymi. Właśnie czegoś szukałem. Erekcja wróciła do normy. Trochę się boję odstawiać tabletki, bo wiadomo, nie chcę znowu wrócić do lipnego stanu. Na razie biorę. Jak odstawię to powiem coś więcej. Ogólnie polecam, bo widzę, że pytasz szczerze. Pozdrawiam.

Al3-56

Posty: 25

 
Nie wiem, czy w skrajnym przypadku nie przyda ci się po prostu psychoterapia psychodynamiczna, żeby się z tym uporać. Problem jest mocno złożony, a mały penis mocno wchodzi do podświadomości niszczy pewność siebie.

Kopah

Posty: 19

 
Większość mężczyzn nie zaznała w życiu pełnej erekcji, bo na to wpływ ma nawet dieta, poziom stresu, podejście do partnerki, jej atrakcyjność ogólna, czy nawet sam humor w ciągu dnia. Więc wspomaganie naturalnie, jak najbardziej widziane w diecie.

asulka002

Posty: 6

 
Seksuolog koniecznie dla potwierdzenia jakości konkretnego suplementu, żebyś nie przepłacił.

upierdos45

Posty: 14

 
Niech ci urolog, albo seksuolog powie, czy masz faktycznie małego, bo czasami faceci mają po prostu urojenia. Najlepiej się skonsultować z autorytetem. Od razu ci ulży.

allegrowicz65

Posty: 7