bezpieczeństwo przemysłowe, szukam

bezpieczeństwo przemysłowe, szukam

Witam. Prowadzę obecnie firmę, która mogłaby podjąć się realizacji usług w sferze rządowej. W związku z tym potrzebuję stwierdzić moje bezpieczeństwo przemysłowe. Jak to zrobić?

mnichu66

Posty: 1

 
Mówiąc szczerze przed zapoznaniem się z treścią z tego wątku na forum dyskusyjnym nie miałem zielonego pojęcia, czym jest bezpieczeństwo przemysłowe.

BarMAX

Posty: 19

 
Bezpieczeństwo przemysłowe danej firmy oceniane jest między innymi na podstawie przesłanek finansowych, kadrowych oraz organizacyjnych. Należy mieć tego świadomość, aby uniknąć zaskoczenia, gdy przedsiębiorstwo wydające świadectwa będzie nas sprawdzać.

piXel23

Posty: 11

 
Podejmując współpracę np. z firmą rządową będziecie zobowiązani zapewnić bezpieczeństwo przemysłowe. Pozwala na to świadectwo, które wydaje m.in. ta firma:
https://www.bezpieczneit.com/dlaczego-warto-posiadac-swiadectwo-bezpieczenstwa-przemyslowego/. To prawdziwi profesjonaliści w każdym calu :-)

Black_Riot

Posty: 23

 
Należałoby zwrócić spostrzeżenie na fakt, że świadectwo dokumentujące bezpieczeństwo przemysłowe może być pierwszego, drugiego bądź trzeciego stopnia. Uzyskanie jednego z nich potrafi potrwać nawet sześć miesięcy.

Kolekcjoner

Posty: 28

 
Stając do przetargu wiele firm dostrzega wymóg dostępu do informacji niejawnych. Wówczas konieczne jest świadectwo bezpieczeństwa przemysłowego.

mirekp2005

Posty: 10