zwiekszenie libido

zwiekszenie libido

Nie chcę iść do lekarza po tabsy na potencję, ale wolałbym coś sobie załatwić samodzielnie. Może coś wam sprawdzonego pomogło?

Yuri20

Posty: 4

 
Większy penis to trochę więcej możliwości zaspokojenia partnerki, ale kobiety też nie mają świadomości własnego ciała często i nie wiedzą, jak to wykorzystać. Przy małym też się da zrobić. Grunt to akceptacja.

bruklin187

Posty: 6

 
Większy penis to trochę więcej możliwości zaspokojenia partnerki, ale kobiety też nie mają świadomości własnego ciała często i nie wiedzą, jak to wykorzystać. Przy małym też się da zrobić. Grunt to akceptacja.

Batiatus

Posty: 23

 
Wymagania dla mężczyzn rosną cały czas, no i niestety trzeba trochę wyluzować, bo wszystkiego nie da się zaspokoić. Jak masz nietolerancyjną partnerkę to szukaj dalej, a nad penisem tylko chemicznie nie pracuj, bo zmarnujesz zdrowie. To bardzo wrażliwy obszar na każde zewnętrzne działania. Tabletki z żeń szeniem, czy buzdygankiem możesz pić. Dr Penigreat jest niezły. Mi akurat je kumpel polecił, który potrzebował dodatkowego powera podczas treningów na siłowni. Czasami trudno po tych tabsach usiedzieć w miejscu. Nie mówię już o sprawach łóżkowych, bo jest mocna poprawa i to już po pierwszym zażyciu. Zależy też, jaki masz ogólny stan zdrowia.

czerwin_09

Posty: 12

 
Kobiety bywają przykre i pogłębiają ten kompleks, więc warto najpierw podnieść samoocenę i z pewnymi rzeczami w psychice się pogodzić. Wtedy dopiero można poprawiać już penisa.

neimar10

Posty: 9

 
Przy mojej pierwszej dziewczynie mi nie stawał i się wstydziłem iść po viagrę do lekarza. I tak pewnie bym nie dostał, bo to wszystko związane ze stresem. Mnie odblokował dr Penigreat. To najmocniejsze, co możesz dostać bez recepty. Później już się przyzwyczaiłem. Lepiej przy tym kawy, czy alkoholu nie pić, bo naprawdę mocne i kopa dostajesz na cały dzień praktycznie.

leeoon

Posty: 3

 
Używałem pompki na powiększenie penisa i testowałem różne tabletki w międzyczasie. Na nastrój wpłynął realnie dr Penigreat i już po pierwszej tabletce wiedziałem, że trafiłem. Zazwyczaj miałem 60% wzwodu. Dało się działać, ale wiadomo, słabiutko. Natomiast po ćwiczeniach z pompką i suplementacji 100% wzwodu. Fantastyczne uczucie, a penis wygląda wtedy na naprawdę duży. No i warto odpoczywać od fapania możliwie najdłużej.

tigra32

Posty: 4

 
Czytałem gdzieś historię gościa, który wyleczył się z impotencji. Nie pamiętam dokładnie adresu tej strony, ale wiem, że korzystał z dr Penigreat. Tam podkreślał szczególnie znaczenie dużych dawek żeń szenia w tej kuracji.

pawel253

Posty: 6

 
No niestety. Ja przez dziesięć lat żyłem w dość dużym stresie. Sprawy łóżkowe siadły praktycznie z dnia na dzień. Pomogła medytacja i suplementacja dość dużą dawką buzdyganka ziemnego i jagód palmy sabałowej. Dobre połączenie tych składników jest w dr Penigreat. Taką tabletkę łykałem, kiedy miałem pewność, że będzie seks lub jakieś zabawy, no i się zaskoczyłem. Jeżeli chodzi o powiększenie penisa to nigdy nie mierzyłem, ale wydaje się bardziej ukrwiony i faktycznie mam ochotę.

Trener

Posty: 11

 
Miałem kumpla, który powiększał kwasem hialuronowym, ale miał efekt może kilka miesięcy, bolało go i naprawdę dużo zapłacił. Zupełnie się nie opłaca moim zdaniem.

Kitas

Posty: 6