Najtańszy kurier

Najtańszy kurier

Hej, witam! Szukam firmy kurierskiej do stałej współpracy. Handlujemy auto częściami i potrzebowałbym solidnego przewoźnika, który jest w stanie wozić większe elementy na terenie UE. Macie może kogoś sprawdzonego z ofertą dedykowaną przedsiębiorstwom?

warter88

Posty: 2

 
My to mamy nowego listonosza na osiedlu i jest o niebo lepszy niż poprzedni. Sympatyczny, nie myli adresów itp. Nowa krew, młody chłopak wygląda jakby dopiero co maturę zdawał dobrze że poczta wymienia kadry powoli.

Fifeczek2

Posty: 18

 
Do głowy mi przychodzi strona kurierpolska24.pl. Na początku wiosny brali ode mnie dość słusznej wagi paczkę i dostarczyli do UK. Miłe zaskoczenie jeśli chodzi o cenę i tak samo czas dostawy był bardzo krótki. Bałem się, że przesyłka będzie gdzieś krążyć tygodniami po Europie, a tym samym doszło na czas, tak jakby wysyłka była robiona na terenie Polski a nie za granicę.

czerław3

Posty: 4

 
Ktoś potrafi jakąś przykładową cenę podać za dostawę do Niemiec paczki ważącej do 10 kg? Ile płaciliście za taką dostawę? Zwykła, klasyczna paczka, nie jest to nic przedłużonego o nietypowym formacie.

Sarenka

Posty: 15

 
Akurat od kurierów to ekspertem nie jestem. Na pewno mi się podoba jak dzwonią przed dostarczaniem mi paczki, a nie jest to niestety takie częste, niektórzy w ogóle się nie zapowiadają, jeżdżą przed 15 – tą i są zdziwieni, że ludzi o tej porze nie ma w domach...

Kitas

Posty: 6

 
Dla swojego sklepu potrzebowałbym nowej firmy odpowiedzialnej za dostawy bo ta z którą przez ostatni rok współpracowałem niestety ale mocno podupadła na jakości obsługi. Coraz więcej dostawałem info o złym stanie paczek które docierały do klientów.

TomekK

Posty: 13

 
Z kurierami mam raczej dobre doświadczenia. Teraz można sobie zazwyczaj monitorować paczkę, człowiek wie na kiedy się dostawy spodziewać i łatwiej się dogadać w kwestii odbioru niż to było jeszcze parę lat wstecz.

labuh

Posty: 11

 
Też myślę że dużo zależy od typu przesyłki jaki chce się nadać. Jedne firmy lepiej sobie radzą w przypadku dużych paczek i też mają lepsze warunki cenowe, a inne się specjalizują w drobnych przesyłkach i tutaj mogą też lepsze warunki zaproponować.

intimiss

Posty: 15

 
Teraz kuriera to można sobie wygodnie przez internet zamówić. Sporo firm ma taką obsługę. Jakoś na początku roku wysyłałem telewizor właśnie kurierem ale już sobie teraz nazwy firmy nie przypomnę...

Nikusim

Posty: 3