swap silnika - jaka firma

swap silnika - jaka firma

Panowie, gdzie są w stanie na dobrym poziomie zrobić Swap silnika? Mam starą Syrenkę i potrzebowałbym podłączyć do niej jakiś napęd. Z góry dzięki za podpowiedzi. U mnie w okolicy niestety nikogo kompetentnego nie ma...

Yuri20

Posty: 1

 
Jest trochę warsztatów które mają pojęcie o wymianie silnika ale wciąż jest z tym problem. Ja swojego Opla woziłem daleko na południe. Na stronie wymianasilnika24.pl jest info o warsztacie. Szybki kontakt, szybka wymiana. Silnik chodzi jak nówka sztuka, już dawno mi się tak dobrze i przy tak niskim spalaniu nie prowadziło. Spod świateł też się dużo lepiej zbiera, co przy częstym jeżdżeniu po mieście zawsze było dla mnie denerwujące jak się gramolił.

sethe

Posty: 14

 
Od jakiegoś czasu to coś mi w silniku niebezpiecznie postukuje. Na pewno będę musiał podjechać do swojego mecha żeby tam zerknął. Mam nadzieję, że to nic poważnego i skończy się na wymianie jakiś tanich części.

propek1

Posty: 7

 
Silnik można łatwo zatrzeć tak naprawdę jeśli się źle jeździ. Moja siostra jest na to dowodem, miała nowy samochód, prosto z salonu i praktycznie go zdewastowała swoją złą jazdą przez 5 lat..

Black_Riot

Posty: 8

 
Zadowolony jestem z podejścia firmy ze strony wymianasilnika24.pl. Szybko, fachowo, z gwarancją. Silnik wstawili mi bez problemów, czy jakiś opóźnień i jak na razie samochód prowadzi się bardzo dobrze. Oczywiście czas pokaże jaka jest jego faktyczna wartość, ale wstępnie złego słowa nie mogę powiedzieć.

onix33

Posty: 18

 
Mało jeżdżę samochodem raczej tylko po mieście, także super dużych problemów jeśli chodzi o silnik i inne usterki to nie mam. U mechanika to jestem od święta.

frezzzer

Posty: 3

 
Ciekawe jak wygląda finansowo taka wymiana silnika bo na pewno tanie rzeczy to nie są. Ale czasami wiadomo, że innego rozwiązania się nie znajdzie, jeśli stary silnik jest już tak pokiereszowany, że żadna naprawa nie pomoże.

wisła1905

Posty: 6

 
Wymiana silnika czasami jest lepsza, ale wszystko zależy od konkretnej, indywidualnej sytuacji. Najgorzej jak warsztat ma jakieś szablony działania i zawsze robi to samo, nawet wtedy gdy nie ma takiej potrzeby...

Yuri20

Posty: 12

 
Potrafią wymienić silnik w Barcicach. Chodzi mi o warsztat ze strony wymianasilnika24.pl. Szczerze powiem, że miałem trochę obaw na początku, że wstawią mi jakiegoś rzęcha który po paru km się rozpadnie, ale przejechałem już ze 2 tyś km i jak na razie jest oki. Dobra cena, szybki kontakt, można się było z obsługą dogadać.

cichoszek

Posty: 7

 
Zrobili mi silnik w serwisie w Barcicach jakiś czas temu. Adres jest na wymianasilnika24.pl. Dobre podejście, trafiona diagnostyka i szybka wycena. Jak na remont, wymianę rozrządu i tak dalej to nawet mocno mnie nie podliczyli, na pewno taniej wyszło niż jakbym miał nowe auto kupować.

wiesław11

Posty: 6