podpis elektroniczny wrocław

podpis elektroniczny wrocław

Pod JPK potrzebuję podpisu elektronicznego, ale koniecznie z pełnym wdrożeniem, a najlepiej podstawowym przeszkoleniem. Do kogo się odzywać waszym zdaniem we Wrocławiu? Proszę o informację.

Gabat

Posty: 2

 
Jak wyjeżdżałem za granicę to wyrobiłem sobie podpis elektroniczny, żeby odnośnie spraw urzędowych nie wracać cały czas do kraju. Bardzo się takie rozwiązanie sprawdziło i polecam nie tylko firmom, ale nawet zwykłym ludziom.

ChosenOne

Posty: 17

 
Już przed rejestracją firmy miałem podpis elektroniczny, a później wszystko załatwiałem i potwierdzałem przez podpis elektroniczny. Jeżeli chodzi o oszczędności czasu to ogromne.

piotrex007

Posty: 18

 
Od ręki masz właściwie wprowadzenie podpisu elektronicznego w netvet.pl. Dojadą, przeprowadzą konfigurację, a ty nie będziesz musiał wykonywać dodatkowych czynności administracyjnych związanych z akceptacją podpisu. Jak dla mnie najprostsza forma na podpis elektroniczny jest u nich. Wszystko działa bez zarzutu u mnie od dwóch lat i niedługo im zlecam odnowienie. Z tego powodu temat mi się przypomniał ;)

bruklin187

Posty: 3

 
Tylko weź pod uwagę, że sama instalacja podpisu elektronicznego to jedno. Płacisz jeszcze za cykliczne, najczęściej dwuletnie odnowienie.

Makus16

Posty: 29

 
Nie wiem nawet, czy podpis elektroniczny można podrobić. Szyfrowanie jest tutaj na bardzo wysokim poziomie, więc w erze masowych oszustw w obszarze prowadzenia działalności gospodarczej to chyba jeden z lepszych pomysłów.

labuh

Posty: 6