Porównywarka AC

Porównywarka AC

Korzystacie z porównywarek OC/AC? Jakie są warte uwagi a jakie lepiej sobie darować? Cała kupa jest takich stron w internecie a chciałbym wypełnić formularz tylko raz i porządnie a nie po kilka razy się bawić w te wpisywanie danych..

TomekK

Posty: 2

 
Lekko nie ma jeśli chodzi o OC a ponoć ma być jeszcze drożej za jakiś czas. Także trzeba naprawdę śledzić rynek i polisy u konkretnych ubezpieczycieli żeby się w bezsensowne koszty nie wpakować.

labuh

Posty: 3

 
Jak się poszuka to można w miarę okej samochód ubezpieczyć, ale to na pewno nie wysstarczy dwóćh firm sprawzdzić i włala...to trzeba poświęcić trochę więcej czasu żęby wybadać kto ile bierze.

Fajae

Posty: 20

 
Na początku to trzeba się uzbroić w cierpliwość jak się jest młodym kierowcą i kupuje pierwsze OC, z czasem składki będą spadać o ile się będzie jeździło z głową ;P

alikont

Posty: 10

 
Hej, ja to staram się regularnie OC zmieniać jeśli ktoś mi zaoferuje tańsze składki. Skoro jest konkurencja, ofert nie brakuje więc trzeba z tego korzystać. Najlepiej mi się szuka polisy przez porównywarki, mam wypróbowaną na ubezpieczamy-auto.pl chociażby. Szybka, duża, prosta w obsłudze.

Joe

Posty: 5

 
Podoba mi się jak działa serwis ubezpieczamy-auto.pl, zdecydowanie najszybsza porównywarka z jakiej do tej pory korzystałem. Bardzo to czasooszczędne rozwiązanie, bo nie trzeba kilku czy kilkunastu wniosków wypełniać, wystarczy raz podać info o sobie i aucie, żęby mieć feedback od kilkudziesięciu marek ubezpieczeniowych.

grudziec55

Posty: 5