Utrzymanie erekcji

Utrzymanie erekcji

Z ciekawości, czy znacie sposób na utrzymanie dłuższej erekcji, żeby wytrysku tak szybko nie było? Niestety dość szybko kończę, a chciałbym jednak dłużej ;) Chyba popularny problem.

alek44

Posty: 4

 
Miałem osłabioną erekcję przed nadciśnienie. Może to u ciebie też taki problem. Warto z tym uważać i porobić ogólnie badania u rodzinnego.

Nikuś23

Posty: 20

 
Libido warto zwiększyć przy przedwczesnym wytrysku. Dojdziesz raz, drugi szybko, a trzeci już dłużej. Żel jest dobry na wspomaganie w tym procesie. Wraz z wiekiem powinno ci się unormować.

Pięknaaa12

Posty: 37

 
Polecam ćwiczyć z partnerką razem różne pozycje. Niektórzy mężczyźni sobie uciskają strefę pomiędzy kroczem, a odbytem, ale to musi ci już prawdopodobnie seksuolog pokazać, żeby była największa efektywność.

Hoteowo24h

Posty: 8

 
Ja bym uważał z tymi metodami, które zmniejszają dopływ krwi do penisa, szczególnie ringi. Lepiej skończyć wcześniej niż narazić się na problemy zdrowotne.

amrmas22

Posty: 7

 
Po chorobie, jak chciałem wrócić do regularnego seksu z kobietą to używałem wspomagająco z polecenia dość dobrego seksuologa żelu dr Penigreat. Nie trzeba dużo smarować, żeby pojawił się efekt. Do tego nie ma żadnego wpływu negatywnego na partnerkę, więc spokojnie.

ZaNK3R

Posty: 11

 
Próbki sobie pozamawiaj tabletek i maści na erekcję i wtedy sobie ocenisz, co na ciebie działa. Trudno o uniwersalny środek. Trzeba po prostu testować różne rozwiązania.

Oct714

Posty: 10

 
Zmiana diety pomaga, ale jak nie rozwiążesz wszystkich problemów z organizmem to ciężko przywrócić prawidłową erekcję.

WEj45

Posty: 15

 
Żele pomagają delikatnie znieczulić członka, więc działają. Sam stosowałem. Warto się przejść do sexshopu i o tym pogadać. Zobaczysz, co się najczęściej sprzedaje.

monichś

Posty: 13