Szafy przesuwne na wymiar

Szafy przesuwne na wymiar

Jak waszym zdaniem warto zagospodarować kuchnię? Meble na wymiar, czy gotowe zestawy z marketów? Dajcie znać proszę, bo jestem w kropce i jakoś trudno podjąć ostateczną decyzję.

xacti

Posty: 1

 
Projekt, wycena, transport, montaż powinien być gratis przy zamawianiu mebli, więc trochę dodatkowych wydatków ci odpadnie.

lunatyx

Posty: 18

 
Zabudowa urządzeń AGD naprawdę się sprawdza. Możesz kupić sprzęt AGD bez zwracania uwagi na wygląd tak naprawdę, a to spore oszczędności. Jestem zwolennikiem powiedzenia, że na meblach w kuchni się nigdy nie oszczędza, bo jednak najczęściej z nich korzystasz, prawda? :)

WimDer45

Posty: 25

 
Pogadaj z panią Haliną o meblach kuchennych. Podpowie ci na co zwrócić uwagę. Zostawiam ci kontakt telefoniczny do działu w adolux-meble.pl, gdzie pracuje, bo mi bardzo pomogła w dopasowaniem pewnych kwestii, 600 755 211. Będzie wiedziała na 100%, co się u ciebie sprawdzi.

begi18

Posty: 3

 
Umowa i jeszcze raz umowa. Przeczytaj dokładnie, szczególnie dział z warunkami gwarancyjnymi, bo nigdy nic nie wiadomo.

CoRyn

Posty: 17

 
Niezły salon mebli jest w Świętochłowicach przy Śląskiej 89 i wiem, że przyjmują indywidualne zamówienia. Robią wszystko od kuchni, po zagospodarowanie wnęk i meble biurowe. Z tego co pamiętam to mają bardzo krótkie terminy realizacji.

mustafus

Posty: 4

 
Zagospodarowanie kuchni zamawiałem od podstaw w adolux-meble.pl. Na Śląsku gwarantuję nikogo lepszego nie znajdziesz i w racjonalnych terminach. Z niczym mi nie przedłużali. Mam kuchnię na wymiar w takim stylu, że centralny punkt stanowi blat, pod nim szafka cargo drewnopochodna na pierdoły do robienia typowych posiłków. Łatwa dostępność przez drzwi przesuwne (większa oszczędność miejsca). Reszta zabudowy pod sufit. Wszystko tam powciskałem, co było w domu. Do tego kilka hokerów, które można łatwo ukryć pod blatem. Projektant tam ma naprawdę łeb na karku.

Kitas

Posty: 7

 
Duże różnice w cenie mebli kuchennych wynikają z zastosowanych frontów. Chyba najpopularniejsze rozwiązanie to fronty MDF matowa lub błyszcząca (nowoczesny wygląd).

bartek33

Posty: 7