Recykling w Korszach, jak i gdzie

Recykling w Korszach, jak i gdzie

Jak oceniacie pracę zakładu recyklingu akumulatorów w Korszach? Czujecie jakieś zagrożenie dla swojego zdrowia w związku z tym owianym złą sławą ołowiem?

El2CzupakaBra

Posty: 22

 
To jest tragedia jak łatwo można ludzi zmanipulować w XXI wieku...Ten cały komitet na rzecz ochrony środowiska i zdrowia mieszkańców, to jest klika cwaniaków, którzy bazują na niewiedzy zwykłych mieszkańców.

ghjss

Posty: 35

 
Rozmawiałem trochę z sąsiadami na ten temat i większość nie ma nic przeciwko recyklingowi. Ludzie wiedzą, że takie zakłady są bezpieczne i spełniają ważną funkcję, jeśli chodzi o ochronę środowiska.

morssssik

Posty: 29

 
No ja akurat słyszałem trochę o tych wynikach badań krwi na obecność ołowiu, które krążą po mieście. Ponoć są mocno zmanipulowane, ale widocznie komuś bardzo zależy na tym, żeby zakład zamknąć.

45-YYY

Posty: 27

 
Nawet zacząłem trochę czytać na ten temat, żeby mieć jakąś opinię. Okazuje się, że ten nasz recykling w Korszach to jeden z najbezpieczniejszych na kontynencie. Wykonują w sumie pozytywną z ekologicznego punktu widzenia robotę. Moim zdaniem, zamknięcie zakładu będzie dużym błędem.

Bienkus

Posty: 20

 
Coś czuję, że za jakiś czas cała Polska usłyszy o Korszach, jeśli wyjdzie na jaw, że komuś bardzo zależy na tym, żeby zniszczyć nasz recykling.

A prędzej czy później, prawda wyjdzie na jaw.

Szukamdropa

Posty: 40

 
Wiadomo ilu ludzi tyle zdań w tym temacie:) Każdy jest teraz w mieście ekspertem do spraw ochrony środowiska i gospodarowania odpadami:P

Ja się nie znam, więc pozostaję neutralny w tej sprawie.

Kolekcjoner

Posty: 28

 
Niby dżentelmeni z faktami nie dyskutują...ale widocznie nie w tym kraju. Fakty są takie, że według Sanepidu, WIOŚ, czy nawet Politechniki Warszawskiej nasz zakład w Korszach spełnia wszelkie surowe normy, jeśli chodzi o emisję spalin. No, ale cóż. W tym kraju wystarczy, że pojawią się dwie osoby, które twierdzą inaczej, żeby zmanipulować większość. Smutne.

Działaecki

Posty: 27