Oświęcim Chrzciny

Oświęcim Chrzciny

Hej, witam. Będę za niedługo służbowo w Oświęcimiu i będę chciał zjeść na mieście. Gdzie polecacie podjechać? Szukam restauracji która jest otwarta na potrzeby żołądka wegetarianina :)

Marioleczka 

Posty: 1

 
Teraz jest modne z tego co wiem jedzenie z ciekłym azotem czy coś takiego, kuchnia molekularna chyba tak się to nazywa. Ktoś kojarzy lokale z czymś takim?

Kitas

Posty: 7

 
Potrafią człowieka zaskoczyć pozytywnie w LaRossa. Jakiś czas temu byliśmy tutaj na kolacji razem z mężem i zamówiłam steka ze...strusia. Powiem, że pyszne, pierwszy raz w życiu coś takiego jadłam i mi wyjątkowo podeszło.

sgm56

Posty: 22

 
Jeśli chodzi o miejsca do organizacji imprez typowo rodzinnych to sam mam problem żeby znaleźć jakiś lokal. A chcemy zrobić tacie większe przyjęcie z okazji 60 urodzin dla kilkudziesięciu osób nawet..w końcu 60 tkę ma się tylko raz :))

TomekK

Posty: 8

 
Jest aktualnie i to w sumie już od kilku lat moda na sushi w Polsce. Ktoś to jadł? Sama jestem ciekawa czy by taka surowa ryba przeszła przez gardlo. Smaczne to jest?

wisła1905

Posty: 8

 
Mam wrażenie żę dużo się zmieniło na plus jeśli chodzi o jakość restauracji w Oświęcimiu. Kiedyś to naprawdę były dwa lokale na krzyż które trzymały jakiś poziom teraz jest o wiele większy wybór.

Kitas

Posty: 5

 
Jest w mieście sporo pizzerii ale to generalnie wszędzie jest tego pełno, brakuje mi trochę innych kuchni typu francuska hiszpańska grecka...to są też fajne smaki i dużo bardziej urozmaicone niż pizza.

yarofe

Posty: 7

 
To jest fakt, że coraz mniej jest restauracji które robią typowo polską kuchnię. Dużo właścieli idzie w kierunku zagranicznych – włoska, azjatycka, turecka itp.

labuh 

Posty: 3